Павло Топчій: “Я хочу, щоб гроші знайшли і діти не мерзли”

13:30, 14 Березня, 2013

Згідно рішення виконкому Кіровоградської міської ради в  місті відімкнуть теплопостачання як тільки  середньодобова температура триматиметься на позначці 9 градусів і вище протягом трьох діб, але не пізніше 15 квітня 2013 року.

Також виконком дозволив  припинити теплопостачання загальноосвітнім навчальним закладам, дитячо-юнацьким спортивним школам вже з 30 березня  2013 року. Причина такого рішення – брак коштів.

 

Проте, 6 березня, під час першої частини пленарного засідання 24-ї сесії Кіровоградської міської ради  депутат Павло Топчій(фракція “Батьківщина”) направив депутатське звернення що до цього рішення.

«Виконком пропонує залишити без опалення на два тижні раніше загальноосвітні заклади та ДЮСШ. Відповідно, школярі на тиждень довше чекатимуть канікул. А під час канікул, коли опалення вимкнуть у школах – діти підуть у ДЮСШ, але і там буде холодно.

Я звернувся з запитом, щоб гроші таки віднайшли і діти не мерзли», – пояснив «Гречці» народний обранець.

Як повідомляє прес-служба Кіровоградської міської ради, виконком підтримав пропозицію депутата  Павла Топчія не припиняти теплопостачання в дитячо – юнацьких спортивних школах та закладах позашкільної освіти, де діти будуть займатися впродовж шкільних канікул.

 Одночасно виконком доручив управлінню освіти, відділу фізичної культури та спорту в разі необхідності подовження опалювального періоду безпосередньо звертатись з листом до керівників теплопостачальних підприємств.

Останні новини по темі
У Кіровограді з Володимиром Шовкошитним подискутують про національну ідею
Кіровоградських водіїв-порушників ловитимуть «гарпуном»
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у вівторок, 16 липня....

20:13, 15 Липня, 2024

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024