Кіровоград: пишемо скаргу начальнику ДАІ у Facebook!

19:57, 14 Березня, 2013

Побачили порушення на дорозі, водія, який розмовляє по телефону, дивиться телевізор або неправильно паркується на зупинках? Стали очевидцем чергового ДТП? Одразу повідомте працівників ДАІ…у Facebook.

«З сьогоднішнього дня працює моя особиста сторінка у Фейсбуці, де ви можете залишати усю інформацію про порушення. Бажано, щоб інформація містила певну доказову базу – фото або відео, номерні знаки, щоб ми могли вжити заходів» – повідомив під час сьогоднішньої прес-конференції  начальник Управління ДАІ УМВС України в Кіровоградській області Олексій Березневич.

Сторінку у соціальній мережі можна знайти ввівши повну назву Управління: УДАІ УМВС України в Кіровоградській області“.

“УДАІ УМВС України в Кіровоградській області приєднується до Facebook 9 березня. На ваші запитання відповідає начальник УДАІ полковник міліції Березневич Олексій Васильович”, – сповіщає нині сторінка обласного Управління ДАІ у Facebook.
 
На сьогодні вподобали нового власника сторінки 4 кристувача Facebook.

Світлана Дубина

Останні новини по темі
Андрій Табалов: У парламента з’явилася основа для роботи
Кіровоград: губернатор натякнув опозиції, що та звернулась не за адресою
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у вівторок, 16 липня....

20:13, 15 Липня, 2024

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024