Кіровоградщина: прокуратура вимагає повернути державі гідротехнічні споруди

10:48, 15 Березня, 2013

Дніпровською екологічною прокуратурою до Господарського суду Полтавської області пред’явлено позов щодо повернення до державної власності гідротехнічних споруд балансовою вартістю майже 3 млн грн.

 

Так, ДП «Адміністрація річкових портів», якому на праві господарського відання належить гідротехнічні споруди у м. Кременчук Полтавської області та у м. Світловодськ Кіровоградської області позбавлене можливості оформити правовстановлюючі документи на земельні ділянки, на яких розташовані зазначені об’єкти, у зв’язку з перебуванням його на балансі Кременчуцького річкового порту на підставі встановленого судом сервітуту.

Фактично державне підприємство не може здійснювати господарську діяльність з надання послуг зі швартування й стоянки суден з використанням причальних споруд.

Таким чином, держава за користування вказаним майном більше 3 років не отримує жодних коштів.

Прес-служба Дніпровської екологічної прокуратури

Останні новини по темі
Вугілля в Олександрії видобуватимуть не раніше 2017 року
vugilkir1
vistpokid1
У Кіровограді презентували роботи першої дитячої фотостудії(ФОТО)
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у вівторок, 16 липня....

20:13, 15 Липня, 2024

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024