Кіровоградщина: в дитсадок закупили надто дорогі іграшки

10:00, 19 Березня, 2013

Селищна адміністрація смт Петрове Кіровоградської області закупила в дитячий садок “Рудана” іграшки і інвентар, від яких місцеві депутати прийшли в шок.


Про це повідомив сайт “Моя Олександрія“. 

Нещодавно заклад перевірила депутатська комісія.

– По-перше, для саду були закуплені великі ігрові форми типу “Замок”. Кожна така форма коштує 12 тисяч гривень. Використовувати їх можна лише іноді, наприклад, для постановки дитячих вистав. Якщо ж грати Якщо порівняти ціни на закуплені іграшки з сьогоднішніми цінами в цьому магазині, можна побачити, що вони були придбані на 30-70 грн. дорожче, а великі форми – на 2-3 тис. грн. дорожче. За словами Світлани Суботньої, селищний голова пояснює це тим, що іграшки купувалися в розпал новорічних свят, коли на них спостерігався ажіотаж. Але невже стояла гостра необхідність здійснювати закупівлю саме в цей період? – Обурена економіст. Виходить, роками не купували, а тут надумали, і саме в період свят.

Якщо порівняти ціни на закуплені іграшки з сьогоднішніми цінами в цьому магазині, можна побачити, що вони були придбані на 30-70 грн. дорожче, а великі форми – на 2-3 тис. грн. дорожче. За словами Світлани Суботньої, селищний голова пояснює це тим, що іграшки купувалися в розпал новорічних свят, коли на них спостерігався ажіотаж. Але невже стояла гостра необхідність здійснювати закупівлю саме в цей період? – Обурена економіст. Виходить, роками не купували, а тут надумали, і саме в період свят.

Останні новини по темі
На Кіровоградщині підірвали 20 артснарядів періоду другої світової
Кіровоград: грошові заощадження СРСР не оподатковуються
Читайте також

Військовозобов’язані зможуть оновити свої дані у ЦНАПі «Прозорий офіс» і цієї суботи, 13 липня, з 8:00 до 16:00....

13:50, 12 Липня, 2024

На Кіровоградщині від початку 2024 року низка медзакладів отримали від МОЗ компʼютерні томографи, рентгенівські системи та ангіограф....

13:01, 12 Липня, 2024

Під час постійних відключень електрики може виникати проблема із безготівковим розрахунком. Розповідаємо, які альтернативи для прийняття безготівкових платежів діють, коли звичн...

12:41, 12 Липня, 2024