Граблі, відра,сміття і сміх – на Кіровоградщині прибирали ліс (ФОТО)

11:30, 22 Березня, 2013

21 березня. 11 година 28 хвилин. У Міжнародний день лісу на базі рекреаційного пункту Червоно-Нерубаївського лісництва ДП «Олександрівський лісгосп» спостерігається скупчення транспорту, людей і… граблів з відрами.


 Кіровоградське обласне управління лісового та мисливського господарства проводить акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках», під час якої вже не перший рік на Кіровоградщині висаджують дерева та рослини, прибирають території і запивають усе теплим чаєм із медом. 

Цього року обмежилися лише прибиранням і зігріваючим напоєм, бо найближчий тиждень знову, обіцяють, буде холодним, тож саджанці можуть померзнути. Проте напрочуд тепла і сонячна погода нашіптує, що навіть просте прибирання території дасть не менш відчутний ефект, як від садіння дерев.

11.30. Інвентар розійшовся по рукам швидко, як заробітна плата в перші дні. Територію вже встигли поділити на моє і твоє: частину віддали учням Підлісненської школи, яких зірвали з уроків аби в черговий раз долучити молодь до охорони та відновлення природи, другу ж частину зайняли лісівники та журналісти. 
Вже через 15 хвилин деякі йдуть на перекур, втім серед масового ентузіазму перерву довгою зробити не вдається.

12.02. Роботу зробили без співів і танців, втім зі сміхом і швидко. Школярі сміються, кажуть, що прибирання території, особливо не біля школи, а на природі, приносить масу задоволення, найдужче якщо це відбувається під час уроків. Наталя Ревенко, начальник управління лісового та мисливського господарства говорить, що дітей до подібних акцій залучають постійно, і не обов’язково лише тих, що входять до складу учнівських лісництв.
На цьому залучення молоді до лісовідновлення не закінчується. За словами лісівників, для дітей різного віку проводитимуть культурно-пізнавальні заходи, екскурсії ще протягом місяця. Одним із наймасштабніших заходів стане акція «Озелени батьківщину», що буде проведена на базі ДП «Чорноліський лісгосп» ближче до кінця квітня. Коли значно потепліє і поряд із посадкою саджанців можна буде зайнятися приготуванням і поїданням на свіжому повітрі смачного куліша чи запашної юшки.

li2

li3

li4

Світлана Дубина

Останні новини по темі
Картини ляльок у кіровоградському музеї
la2
На Кіровоградщині не закінчуються боєприпаси
Читайте також

Військовозобов’язані зможуть оновити свої дані у ЦНАПі «Прозорий офіс» і цієї суботи, 13 липня, з 8:00 до 16:00....

13:50, 12 Липня, 2024

На Кіровоградщині від початку 2024 року низка медзакладів отримали від МОЗ компʼютерні томографи, рентгенівські системи та ангіограф....

13:01, 12 Липня, 2024

Під час постійних відключень електрики може виникати проблема із безготівковим розрахунком. Розповідаємо, які альтернативи для прийняття безготівкових платежів діють, коли звичн...

12:41, 12 Липня, 2024