Театр за 160 мільйонів підрядчик ремонтуватиме за власні гроші…(ФОТО)

17:42, 25 Березня, 2013

Нещодавно “Гречка” писала про те, що “гордість області” – обласний драмтеатр, в який вклали півтори сотні мільйонів державних гошей “дав тріщину”. Реакція влади не забарилася.

 Голова Кіровоградської ОДА Андрій Ніколаєнко доручив обласному управлінню капітального будівництва зобов’язати організації, що проводили реконструкцію  обласного музично-драматичного театру ім. Кропивницького усунути всі дефекти. Про це він повідомив начальника управління під час сьогоднішньої апаратної наради.

Андрій Ніколаєнко припускає, що тріщини в будівлі театру з’явилися після зими через погодні умови, причиною їх появи може бути поспіх, з яким готувалися завершити реконструкцію.

Очільник області зазначив, що будівельники давали гарантійні зобов’язання, тож мають виправити недоробки.

Нагадаємо, генпідрядчик ТДВ «Інтерресурси» отримав 160 млн. грн. на реконструкцію Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. Л. Кропивницького.

    До сьогодні з працівниками десятків будівельних компаній та фірм, руками яких здійснювалася реконструкція, в повному обсязі за виконані роботи не розрахувалися.

    Натомість, за високий професіоналізм та вагомі трудові досягнення працівників товариства «Інтерресурси», її керівника Миколу Москаленка нагородили орденом «За заслуги» ІІ ступеня.

Андрій Ніколаєнко не уточнив, коли зрештою людям виплатять гроші і чи ініціюватиме він “повернення” ордена паном Москаленком за “високу якість” реконструкції обласного музично-драматичного театру ім. Кропивницького.

triwte2

triwte3

triwte4

triwte5

 

 

Останні новини по темі
На Кіровоградщині високі показники захворювання на туберкульоз, проте з грипом усе нормально
Кіровоградщина: пенсійний фонд знову на “гарячій лінії”
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у вівторок, 16 липня....

20:13, 15 Липня, 2024

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024