У Великодню ніч громадський транспорт у Кропивницькому курсуватиме до 1 ночі
У Кропивницькому15 квітня рух громадського транспорту буде продовжено до 1 години ночі, та розпочато 16 квітня о 4.00. Відповідні листи з проханням змінити графіки рухупід час Великоднії свят були направлені в усі транспортні підприємства міста, також буде продовжено рух тролейбусів.
Про це повідомив начальник Управління транспорту Олександр Вергун сьогодні, 29 березня, під час зустрічі керівників міста з представниками релігійних громад міста, щодо відзначення Великодня.
Додаткові маршрутки пустять у віддалені райони міста, зокрема Балашівку. Міський голова запропонував розглянути можливіть цілодобового курсування тролейбусів. Проте начальник транспортного управління зауважив, що, враховуючи досвід минулих років, такої потреби немає, адже нині в кожному районі міста вже є храми і зазвичай, віряни відвідують їх за територіальним принципом.
За словами Вергуна, наступного тижня в міській раді відбудеться нарада начальника Управління транспорту з представниками транспортних підприємств, на якій обговорять графік роботи у святкові дні.