У Кропивницькому техніку ЖЕО №3 продали на аукціоні
Через борги три одиниці техніки у ЖЕО №3 Кропивницького продали на торгах.
Про це під час наради з керівниками підприємств ЖКГ повідомив начальник управління Віктор Кухаренко.
«ЖЕО №3 стали заручниками ситуації – приїхали нові власники і давай забирати нашу техніку, при цьому не показали ні договорів купівлі-продажу , ні документу про проведення торгів, де вони придбали трактор Т-40 з причіпом та автовишку. Ми дали команду закрити приміщення з технікою і не віддавати її поки не нададуть всі відповідні документи», – прокоментував начальник управління.
Кухаренко додав, що наразі вони збирають інформацію про всі комунальні підприємства міста та їх техніку на балансі.
«Якщо техніка в податковій заставі, то в обов’язковому порядку слід її вивести з застави, оскільки це техніка територіальної громади міста», – прокоментував начальник.
Як зазначила виконуюча обов’язки керівника ЖЕО №3 Світлана Суковач, майно перебувало в заставі податкової через борги ще за існування КРЕПу №3, наразі техніку вже частково продали.




