Суспільство

Кропивницькій ТВК передали 1875 підписів за відкликання депутата міської ради (ФОТО)

. 3305

У Кропивницькому місцевій ТВК передали пакет документів, що до відкликання депутата міської ради Олександра Артюха.

18136802 720255044823122 642062411 n

Голова ТВК Валентина Грицина прийняла 1875 підписів, зібраних ініціативною групою з відкликання депутата.

Відповідно до закону, виборча комісія не пізніше як за добу має розглянути подані документи.
Нагадаємо, 1 квітня в приміщенні Будинку профспілок відбулись громадські збори, які підтримали ініціативу про відкликання.

Проведені збори викликали чимало запитань, оскільки реєстрація та участь у них делегатів були непрозорими. Так делегати не мали мандатів, які відрізняли б їх від інших громадян. При цьому, за інформацією голови лічильної комісії, в зборах взяли участь 355 громадян з правом голосу, при цьому голосували вже 401 громадянин.

Пізніше Смірнов заявив що зареєстрованих делегатів зборів було 367, інші громадяни також були зареєстровані, але реєстраційнй листи були викрадені та опубліковані в соцмережах. Депутат збирався звернутись з цього приводу до поліції, але передумав:

«Дивлячись, як у нас поліція останніми роками розглядає подібні звернення, особливих перспектив в цьому не має» , - заявив він.

Під час сьогоднішнього походу до ТВК про викрадені бланки вже не говорили, зупинились на цифрі 367 делегатів зборів, всі інші – слухачі.

Нагадаємо, Олександр Артюх рішення зборів щодо початку процедури з його відкликання назвав необґрунтованим, а свою роботу в міській раді – конструктивною. І в разі визнання першоквітневих зборів легітимними, має намір звертатися до суду.

За словами Валентини Грицини, члени ТВК зберуться щоб розглянути подані документи, завтра о 17.00.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама