Суспільство

Прокурора Кропивницького просять розібратися чому колишнім керівникам "Креативу" не оголошують підозру

. 5022

 

Представники підприємства, зерно якого вартістю близько 40 мільйонів гривень зникло з елеваторів «Креатива», звернулись до очільника прокуратури міста Кропивницького Дмитра Прокопчука із проханням взяти під контроль та пришвидшити перебіг їх справи.

 

e2b4c286c3138c0d918a87580d5e2f0eНагадаємо, спір між підприємствами, які співпрацюють з 2010 року виник після того, як ПРАТ «Креатив» відмовився повертати зернотрейдерам зерно, яке зберігалось на елеваторах підприємства. Власники насіння звернулись до суду. На той час «Креатив» належав родині нардепа Станіслава Березкіна, а Юрій Давидов був його правою рукою і фактичним керівником виробничих процесів. Пізніше Давидов залишив підприємство і створив власну компанію.

Засновниця ТОВ «Інформаційно-торговий Дім - ЛС» Любов Здоровецька разом із кількома аграріями 15 травня прийшли до прокуратури міста, оскільки вважають, що у розгляді справи є корупційні моменти, оскільки прокурор Козир, який займається справою затягує процес та бездіє.

Прокурора Кропивницького просять розібратися чому колишнім керівникам "Креативу" не підписують про підозру у злочині.

"Ми вважаємо, що нам прокуратура блокує процес, не хочуть підписувати підозри, оскільки вони напевно знаходяться із підозрюваними в якихось відносинах. Чому? Тому що один рік і чотири місяці йшло слідство, а прокурор за цей час навіть не дивився в ту сторону. Коли слідство висунуло підозру Давидову і Бугері, тоді Козир відмовив підписати ці підозри і написав ряд зауважень, які ми повинні ліквідувати. Слідство проходило протягом півроку, всі зауваження Козира було виконано. Тепер вже більше місяця прокурор Козир не береться за справу, підозри не підписують. Абсолютно ця справа не рухається, очевидно йому це не вигідно. Хоча в цій справі "сидить" близько 10 млн. бюджетних коштів, тобто при отриманні нашого майна ми в повинні сплатити в бюджет таку суму, із якої частково ПДВ та податок на прибуток. Мабуть і це нікого не цікавить. Сьогодні ми звертаємося до прокурора міста із усною скаргою та проханням посприяти, щоб слідство закінчили та висунули підозру, тому що лише підозра дасть нам можливість обрати запобіжний захід та домагатися того, що ми хочемо. Ми звертаємося сьогодні до міського прокурора, якщо він нам не допоможе, то будемо далі йти в обласну прокуратуру, Генпрокуратуру", - розповіла підприємиця Здоровецька.

Прокурор Прокопчук вислухав скаржників та пообіцяв ознайомитися із даною справою в найкоротший термін.

Про подальший хід справи читайте пізніше на "Гречці"

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама