Штурм «Кіровоградгазу»: активісти вимагають відновити газопостачання (ФОТО, ВІДЕО)

12:02, 28 Листопада, 2017

 

Як «Гречка» повідомляла раніше, сьогодні активісти знову намагалися вийти на діалог з директором ВАТ «Кіровоградгаз» Олександром Гладким.

 

 

Ситуація з газопостачанням у місті стає все більш критичною: з кожним днем відключають більшу кількість котелень, і «Кіровоградгаз» не може дійти згоди з керівництвом міста.

Саме тому активісти вирішили самі вплинути на це питання.

 

 

Учора відбувався штурм кабінету Олександра Гладкого. При цьому, активісти зазначили, що якщо ввечері не відновлять газопостачання – то сьогодні вони знову прийдуть зі своїми вимогами. Однак, сьогодні поговорити з Гладким так і не вийшло, тому що на місці його не було. Крім того, при вході у приміщення та самому приміщенні стояли люди у зеленій формі, без жодних розпізнавальних знаків, які заблокували прохід до сходів та ліфтів. Тому активісти силою зірвали замок на дверях ,аби потрапити на сходи. 

 

 

Також, на місце події вкликали поліцію.

Крім активістів, сьогодні завітав і народний депутат Костянтин Яриніч, який повідомив, що зараз міський голова Андрій Райкович знаходиться в Києві, НАК “Нафтогаз-Укpаїна”, намагаючись домовитися.
Крім того, прийшов і депутат міськради Олег Краснокутський, який заявив, що боргів у міста перед «Кіровоградгазом» немає.

«Я офіційно заявляю, що місцевий бюджет не має жодної забоpгованості пеpед цією контоpою. Сьогодні ми маємо повне пpаво вимагати підключення тепла не тільки соціальних закладів, а й усіх домівок міста», – зауважив Краснокутський.

Однак, Олександр Гладкий говорив учора про геть протилежний стан речей.

«Існує закон України про ринок газу та кодекс газорозподільної системи, яким ми керуємось у своїй роботі. Відповідно до цих документів підприємсво, яке не має підтверджених об’ємів газу (т.н. номінацій) мають бути відімкнені від системи. Підприємство «Теплокомуненерго» та «Теплоенергетик» цих номінацій на жовтень та листопад не має. Тому, відповідно до закону, ми відімкнули їх до газопостачання. Ми ведемо зараз конструктивний діалог з місцевою владою і я сподіваюсь, результати будуть сьогодні до вечора», – зазначив Олександр Гладкий учора.

На цьому події не завершуються. Сьогодні о 13:00 буде мітинг містян перед будівлею «Кіровоградгазу» з вимогою повернути газопостачання.

 

Останні новини по темі
Сім навчальних закладів у Кропивницькому залишилися без теплопостачання
115 житлових будинків у Кропивницькому без тепла
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графік відключень електрики за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у четвер, 18 липня....

20:13, 17 Липня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:33, 17 Липня, 2024

У соціальних мережах, зокрема у анонімних Telegram-каналах, заявилися фейкові повідомлення про «тотальні блекаути» та «нові графіки відключень». Пояснюємо, як відрізнити фейки т...

17:25, 17 Липня, 2024