На Кіровоградщині незаконного дроворуба засудили на два роки
Протягом кількох років чоловік зі Знам’янщини займався незаконними рубками дерев у насадженнях Чорноліського лісгоспу та лісозахисних полосах Знам’янського району. Про це повідомляє прес-служба КОУЛМГ.
Неодноразово порушника лісового законодавства затримували працівники лісової охорони, та він уникав покарання через недосконале діюче законодавство. Але цього разу злочинцю не вдалося «викрутитися», бо його піймали на гарячому.
Своїми незаконними діями молодик наніс збитки державі і екосистемі у розмірі майже 80 тис. грн., знищуючи цінні і дуже цінні породи дерев, у насадженнях, де проведення будь-яких лісівничих заходів (створення насаджень або їх доповнення) є неефективним, а тому відтворити незаконно вирубані дерева неможливо.
Крім того, вдаючись до шахрайства та зловживання довірою громадян, зловмисник, заздалегідь усвідомлюючи, що не виконуватиме умови договору, обіцяв забезпечити ошуканих дров’яною деревиною та брав наперед у них грошові кошти за надання послуг.
По факту вчинення ряду правопорушень було відкрите кримінальне провадження, і днями відбувся суд. Обвинуваченого визнали винним за двома статтями Кримінального кодексу України, у тому числі й ст. 246 КК України. Суд позбавив чоловіка волі строком на два роки.



