У Кропивницькому обрали лауретів обласної премії імені Маланюка

08:32, 10 Січня, 2018

 9 січня у Кіровоградській облраді відбулося засідання конкурсної комісії обласної літературної премії імені Євгена Маланюка. Основним питанням порядку денного було обрання лауреатів обласної літературної премії за 2017 рік.


Як повідомили на сайті обласної ради, за результатами таємного голосування члени конкурсної комісії обласної літературної премії імені Євгена Маланюка обрали лауреатів премії за 2017 рік, ними стали:

номінації “Поезія (у тому числі драматичні твори і переклади)” – Артем Луценко за книгу “Півкроки”;

у номінації “Літературознавство і публіцистика” – Антоніна Гурбанська за книгу “Слово. Людина. Світ”;

у номінації “Проза (у тому числі драматичні твори і переклади)” -цього року премія не вручатиметься, оскільки голоси членів конкурсної комісії розділилися.

2 лютого в Кіровоградській обласній науковій бібліотеці імені Д.І. Чижевського, відбудеться урочистий захід, присвячений дню народження Євгена Маланюка. Під час урочистостей буде вшановано лауреатів обласної літературної премії імені Євгена Маланюка за 2017 рік.

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому патрульні зупинили водія, що був у стані наркотичного сп’яніння
11
3-му полку спецпризначення потрібні морські контейнери (ФОТО)
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024