Суд призначив експертизу щодо боргів Березкіна перед “Укрексімбанком”

17:00, 29 Січня, 2018

Апелляційний суд Кіровоградської області відмовив у “Укрексімбанку” у скасуванні експертизи у справі щодо стягнення заборгованості компанії Групи «Креатив» з її колишнього голови наглядової ради Максима Березкіна.


Про це повідомляється в реєстрі судових рішень.

У червні 2016 «Укрексімбанк» подав заяву на максима Березкіна про стягнення заборгованості за кількома кредитними договорами на суму 113,4 млн доларів та 440,8 млн грн.

Ухвалою Ленінского районного суду за заявою представника Березкіна у справі прихначена комплексна судова бухгалтерсько-економічна та фінансово-кредитна експертиза.

Провести її доручили експертам Кропивницького відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз. На вирішення експертам поставлено чотирнадцять питань пов’язаних з визначенням розміру заборгованості за кредитними договорами, в тому числі з перевіркою правильності нарахування процентів, пені, інфляційних втрат, 3% річних та інших складових заборгованості.

На час проведення експертизи провадженя у справі було призупинено.
Банк подав касаційну скаргу, в якій попросив скасувати це рішення та направити справу для подальшого розгляду в суд першої інстанції.

Представники банку вважають, що у справі і так достатньо документів, які підтверджують розмір заборгованості.

 

Останні новини по темі
Чому квест-кімнати приваблюють велику кількість людей?
На Кіровоградщині чоловік застрелив собаку свого сусіда
Читайте також

Роботи художників і художниць з Кіровоградщини потрапили до міжнародної пересувної виставки «Покоління війни». Розповідаємо, що це за роботи і як можна долучитися до проєкту....

10:39, 4 Березня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, концертів та вистав, які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 4 по 10 березня....

15:44, 3 Березня, 2024

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України розмістили електронну петицію про присвоєння військовослужбовцю із Кіровоградщини Івану Гончаренку звання Героя Ук...

14:07, 3 Березня, 2024