У Кропивницькому привітали з ювілеєм екс-керівника швейної фабрики (ФОТО)

12:20, 30 Січня, 2018

Учора, 29 січня, свій 80-ий день народження відзначив Почесний громадянин міста, відомий підприємець, екс-керівник одного з кращих підприємств легкої промисловості в Україні – швейної фабрики “Зорянка” Володимир Курбатов. Про це повідомляє сайт міськради Кропивницького. 


Від імені міської влади з ювілеєм іменинника привітав заступник міського голови Олександр Мосін.

– Ви – найкращий приклад керівника, який побудував підприємство європейського рівня. Під вашим керівництвом протягом 30-ти років фабрика була у числі кращих в Україні, неодноразово займала призові місця серед підприємств легкої промисловості, – відзначив у вітальному слові Олександр Мосін. – Бажаємо вам міцного здоров’я та довгих років життя.

Довідково:

Курбатов Володимир Ілліч народився 29 січня 1938 року в Кіровограді у сім’ї робітників. Трудову діяльність розпочав у 1957 році працівником – прасувальником на Кіровоградській швейній фабриці. У 1960 році Курбатов В.І., як кращий працівник, був направлений на навчання у Київський інститут легкої промисловості. Після закінчення у 1965 році інституту, повертається в рідне місто на фабрику і працює інженером – технологом підготовчо – розкрійного цеху. З 1973 року по 1976 рік в порядку висування на керівну роботу працював директором Кіровоградської швейної фабрики облспоживспілки. З 1976 року головний інженер, а з 1977 року генеральний директор Кіровоградського виробничого швейного об’єднання. З 1994 року – голова правління, а з 1999 директор Відкритого акціонерного товариства “Кіровоградська швейна фабрика “Зорянка”.

Не зважаючи на економічну кризу в країні, “Зорянка”, завдяки вмілому керівництву Володимира Ілліча Курбатова, не тільки не втратила своїх показників, а й навпаки, їх покращує. Сьогодні Відкрите акціонерне товариство Кіровоградська швейна фабрика “Зорянка” одне з кращих підприємств легкої промисловості в Україні, яке співпрацює з провідними фірмами Німеччини, Франції, Голландії, Англії. Під керівництвом Курбатова Володимира Ілліча впроваджувалася програма поетапного технологічного переобладнання підприємства.

За професійну діяльність Курбатов В.І. нагороджений: Орденом “За заслуги” ІІІ ступеню (2003 рік); “За заслуги” ІІ ступеню (2007); Грамотою Президії Верховної Ради Української РСР (1987); Почесне звання “Заслужений працівник промисловості України” (1998), Почесною Грамотою Кіровоградської обласної державної адміністрації обласної ради (2003); відзнакою виконавчого комітету Кіровоградської міської Ради “За заслуги” ІІ ступеню (2006); Почесним знаком федерації профспілок України “За розвиток соціального партнерства” (2007).

Рішенням міської ради 03 вересня 2009 року Курбатову Володимиру Іллічу присвоєно звання “Почесний громадянин м. Кіровограда”.

Останні новини по темі
Пам’ять жертв Голокосту вшанували у Кропивницькому (ФОТО)
На Кіровоградщині збільшилася кількість вчинених підлітками кримінальних правопорушень
Читайте також

Парк імені Крючкова передали у постійне користування Кропивницькій єпархії ПЦУ.

12:37, 27 Лютого, 2024

Виробник молочної продукції «Хмельницька маслосирбаза», який фігурує у провадженні щодо постачання масла у школи і садочки Кропивницького, опублікували заяву. В ній виробник наз...

12:30, 27 Лютого, 2024

Апеляційний адміністративний суд визнав правомірним звільнення ексголови Кіровоградської облради Сергія Шульги....

12:26, 27 Лютого, 2024