Жахливі умови за 1200 гривень: мешканці гуртожитку для військових у Кропивницькому незадоволені підвищенням плати

16:24, 30 Січня, 2018

У Кропивницькому у гуртожитку для військових, який належить квартирно-експлуатаційній частині Кіровоградського гарнізону і знаходиться за адресою вулиця Сухумська, 8, нещодавно підняли ціну за оренду ліжко-місця. Мешканці скаржаться на невиправданість таких дій, адже умови у приміщенні жахливі.

 

Загалом, у гуртожитку проживають військові з усіх часин нашого міста а також ті, хто приїздить у відрядження. Наразі там мешкає близько 10 чоловік. Більшість вже виїхала, знайшовши альтернативу такому місцю проживання, після здорожчання орендної плати у 2017.

Тепер жителі гуртожитку замість 580 грн в місяць за ліжко-місце мають платити 1277 грн. Причини такого різкого подорожчання більш, ніж у два рази, жодним чином не пояснили.

Житель гуртожитку Юрій, який проживає у ньому вже два роки, вкрай незадоволений цьому підняттю оренди. Каже, що за весь час не робили жодного ремонту, не модернізували системи. І наразі ремонт приміщенню теж не «світить».  

«У гуртожитку немає гарячої води. До ванни зайти, щоб не знудило, неможливо. На все приміщення – дві кухні, на плиті працює тільки одна конфорка. Немає пральної машинки. А постільна білизна, яку мають видавати і змінювати раз в тиждень, взагалі в жахливому стані. Її 28 років тому отримали і досі нею користуються. Меблі всі старші за мене і у дуже поганому стані. От мені 46 років, а вони ще старше.

Начальниця гуртожитку розповідала, що кожен рік пише заяви, аби щось покращили, зробили ремонт. Але це не дає жодних результатів. А поточні ремонти, які роблять, взагалі жахливі. На помийці знаходять заміну всім зламаним речам. У нас колись була розбита раковина і її заклеїли шматком натяжної стелі. Так вона простояла, поки не знайшли іншу раковину на помийці і не поставили її.

В кімнаті разом зі мною живе ще один чоловік. Тобто, разом з ним ми платимо 2600 гривень за все помешкання. За ці гроші можна квартиру винаймати. А там хоч якісь нормальні умови будуть», – розповідає Юрій.

Також, він зазначає, що «старожили» гуртожитку теж не пам’ятають, коли востаннє робили хоч якийсь ремонт.

«Гречка» намагалася зв’язатися з керівництвом КЕЧу Кіровоградського гарнізону, проте це зробити не вдалося. Надалі ми готові опублікувати позицію іншої сторони. 

 

Останні новини по темі

У Дмитрівському територіальному центрі соцобслуговувавння проживає 25 стареньких (ФОТО)

latiweva1

Суд слухатиме справу за обвинуваченням в тероризмі в режимі відеоконференції (ФОТО,ВІДЕО)

Читайте також

Шукаєте ідеальне рішення для смачної та швидкої доставки їжі  в Одесі? Онлайн-ресторан “Вилки ...

18:22, 3 Грудня, 2023

Кропивничан запрошують долучитись до курсу “Калиномовці”, який доступний в Telegram-платформі. ...

18:20, 3 Грудня, 2023

Галина Тарасенко наразі живе в Києві, де довгий час працювала в ІТ-стартапах. Незабаром друком ...

16:38, 3 Грудня, 2023