Жахливі умови за 1200 гривень: мешканці гуртожитку для військових у Кропивницькому незадоволені підвищенням плати

16:24, 30 Січня, 2018

У Кропивницькому у гуртожитку для військових, який належить квартирно-експлуатаційній частині Кіровоградського гарнізону і знаходиться за адресою вулиця Сухумська, 8, нещодавно підняли ціну за оренду ліжко-місця. Мешканці скаржаться на невиправданість таких дій, адже умови у приміщенні жахливі.

 

Загалом, у гуртожитку проживають військові з усіх часин нашого міста а також ті, хто приїздить у відрядження. Наразі там мешкає близько 10 чоловік. Більшість вже виїхала, знайшовши альтернативу такому місцю проживання, після здорожчання орендної плати у 2017.

Тепер жителі гуртожитку замість 580 грн в місяць за ліжко-місце мають платити 1277 грн. Причини такого різкого подорожчання більш, ніж у два рази, жодним чином не пояснили.

Житель гуртожитку Юрій, який проживає у ньому вже два роки, вкрай незадоволений цьому підняттю оренди. Каже, що за весь час не робили жодного ремонту, не модернізували системи. І наразі ремонт приміщенню теж не «світить».  

«У гуртожитку немає гарячої води. До ванни зайти, щоб не знудило, неможливо. На все приміщення – дві кухні, на плиті працює тільки одна конфорка. Немає пральної машинки. А постільна білизна, яку мають видавати і змінювати раз в тиждень, взагалі в жахливому стані. Її 28 років тому отримали і досі нею користуються. Меблі всі старші за мене і у дуже поганому стані. От мені 46 років, а вони ще старше.

Начальниця гуртожитку розповідала, що кожен рік пише заяви, аби щось покращили, зробили ремонт. Але це не дає жодних результатів. А поточні ремонти, які роблять, взагалі жахливі. На помийці знаходять заміну всім зламаним речам. У нас колись була розбита раковина і її заклеїли шматком натяжної стелі. Так вона простояла, поки не знайшли іншу раковину на помийці і не поставили її.

В кімнаті разом зі мною живе ще один чоловік. Тобто, разом з ним ми платимо 2600 гривень за все помешкання. За ці гроші можна квартиру винаймати. А там хоч якісь нормальні умови будуть», – розповідає Юрій.

Також, він зазначає, що «старожили» гуртожитку теж не пам’ятають, коли востаннє робили хоч якийсь ремонт.

«Гречка» намагалася зв’язатися з керівництвом КЕЧу Кіровоградського гарнізону, проте це зробити не вдалося. Надалі ми готові опублікувати позицію іншої сторони. 

 

Останні новини по темі
На Кіровоградщині внаслідок пожежі загинув чоловік (ФОТО)
latiweva1
Суд слухатиме справу за обвинуваченням в тероризмі в режимі відеоконференції (ФОТО,ВІДЕО)
Читайте також

Правоохоронці вилучили у 28-річного жителя Кропивницького району арсенал боєприпасів.

11:54, 27 Лютого, 2024

У Кропивницькому затвердили перейменування ще 38 вулиць та провулків. У селищі Новому об’єднають вулицю та провулок і перейменують три вулиці....

11:32, 27 Лютого, 2024

Кропивницький отримав 32 мільйони гривень державної субвенції та дотацій. До міського бюджету на 2024 рік внесли зміни. ...

11:11, 27 Лютого, 2024