У Знам’янському районі відкрили амбулаторію

12:54, 31 Січня, 2018

30 грудня у селі Дмитрівка відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини.


Як повідомляє “Комора”, за кошти сільського бюджету с. Дмитрівки амбулаторія отримала друге життя. До складу Дмитрівської сільської ради входить шість населених пунктів, в яких проживає 5068 чоловік, всі вони користуються послугами цієї амбулаторії.

Враховуючи те, що до початку медично реформи на території Дмитрівської сільської ради знаходилася дільнична лікарня в двоповерховому приміщенні, яка призупинила свою діяльність, а в нинішній амбулаторії знаходився будинок ветеранів, депутатами сільської ради, при підтримці районної влади, було прийняте рішення про обмін приміщеннями між будинком ветеранів та первинною ланкою. Окрім амбулаторії на території сіл Веселий кут та Плоске, є два фельдшерсько-акушерські пункти, в яких також створені належні умови для отримання першої медичної допомоги.

Перебуваючи на оглядинах відремонтованого приміщення, присутні побачили гарні затишні кабінети серед яких: оглядовий, фізіотерапевтичний, щеплювальний, стоматологічний, лабораторії, дільничного лікаря-терапевта, лікаря загальної практики сімейної медицини тощо.

Розповідає завідуючий амбулаторії Віссаріон Скирта: «Я у сфері медицини Дмитрівки працюю з 1973-го року. Ця амбулаторія була як приміщення здана у 1967 році і діяла на 100 відвідувань, тут були і хірург, і акушер-гінеколог. Під час “Перебудови” переглянули всю цю систему, і це приміщення пустувало, доки терцентр тут не створив Будинок ветеранів. Ремонт, який тут проведено нині дуже ретельний, все під керівництвом сільського голови Наталії Стиркуль, яка заглянула в кожну шпаринку. З медичного оснащення нам дуже потрібно автоклав та лабораторія, тобто електронний мікроскоп для роботи.»

На апробації у Кропивницькому вже перебуває портативне обладнання УЗД, яке днями передадуть до амбулаторії Дмитрівки.

Останні новини по темі

З якими питаннями звертаються до центру ресоціалізації військових у Кропивницькому

0 02 05 bef2ec8f3da6ec40aaccf5927490b6aa4f552620125520bc3829bee743184940 full

Три вантажівки та автобус буксирували рятувальники на дорогах Кіровоградщини (ФОТО)

Читайте також

Шукаєте ідеальне рішення для смачної та швидкої доставки їжі  в Одесі? Онлайн-ресторан “Вилки ...

18:22, 3 Грудня, 2023

Кропивничан запрошують долучитись до курсу “Калиномовці”, який доступний в Telegram-платформі. ...

18:20, 3 Грудня, 2023

Галина Тарасенко наразі живе в Києві, де довгий час працювала в ІТ-стартапах. Незабаром друком ...

16:38, 3 Грудня, 2023