Агрокомпанія з Кропивницького зробила “жіночу” версію скандального календаря (ФОТО)

15:14, 31 Січня, 2018

Агрокомпанія “Імперія-агро” після хвилі скандальних відгуків про календар з оголеною жінкою, з якої чоловіки їдять суші, зробили “жіночу” його версію.

 

Відповідне посилання з’явилось на сайті компанії, який можна переглянути, натиснувши на “Завантажити варіант 2. Оновлений”. Відповідно, змінили першу та останню сторінки, зробивши фото, на яких жінки їдять суші з оголеного чоловіка. 

Нагадаємо, компанія “Імперія Агро” із Кропивницького отримала шквал критики в соцмережах через створений настінний календар до 10-річчя фірми.

Експерти з гендерних питань побачили в календарі прояв сексизму, оскільки на одній із сторінок календаря зображений топ-менеджмент фірми, який їсть суші із тіла оголеної дівчини.

Останні новини по темі
Пацієнтів і лікарів Кропивницького запрошують на семінар про медреформу
Кропивничани скаржаться, що поліція присилає приватну ритуальну службу після виклику
Читайте також

У Кропивницькому суд виніс вирок керівнику фермерського господарства, який взяв мільйонні позики у приватної особи начебто для підприємства, проте привласнив гроші собі....

17:43, 23 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель земляків-захисників. 

17:13, 23 Лютого, 2024

Протягом цього тижня, із 19 по 23 лютого, відзнаки отримали воїни із Кіровоградщини, які служать у  41-й окремій механізованій бригаді ЗСУ. ...

16:35, 23 Лютого, 2024