«Crash day» у Кропивницькому: містяни розбирали свою стару техніку

08:50, 01 Лютого, 2018

У Кропивницькому в рамках «Crash day» у креативному ІТ-просторі «Kowo» містяни розбирали свою стару техніку. Про це йдеться у сюжеті «5 каналу».


Кропивницькі програмісти влаштували crash-day. Запросили всіх, хто цікавиться технікою й запропонували приносити старі чи непрацюючі гаджети, щоб разом розібратися, з чого вони складаються.

Гліб із татом принесли для розбирання старий планшет. Той не працює, і батько вирішив втамувати цікавість сина – показати, з чого гаджет складається.

“Може, він хотів би там побачити Фіксіків, але ми зрозуміли, що вони звідтіля не вистрибують. Експериментальним методом дійшли, що планшет складається з корпусу, скла. Екран – це окрема запчастина, є й акумулятори”, – каже учасник акції Іван Кузьмін.

Серед пристроїв для дослідження також фотоапарати, роутери та навіть праска.

“Нам дуже часто приносять техніку, просто дзвонять і кажуть: “У нас є старий комп’ютер, у нас є старий принтер – куди нам діти?” Ми відповідаємо: приносьте. Останнім часом ми їх просто збираємо в себе в комірчині”, – каже організатор акції Ірина Іванова.

З купи запчастин, які залишаться після дослідної акції, організатори планують відібрати працездатні і зробити з них щось корисне.

“Якщо брати принтери – то це осі, підшипники, всякі механізми, які не можна просто так взяти і придбати в “Епіцентрі”, але вони ніби валяються у старій техніці… З планшета можна зробити телевізор або портативний екранчик, або витягнути з нього батарейку і зробити powerbank”, – каже студент школи програмування Руслан Коптєв.

Організатори crash-day-акції сподіваються привернути увагу юних дослідників до технічних професій.

Детальніше у сюжеті: 

Останні новини по темі
Кропивничан запрошують на вегетаріанський майстер-клас
У Кропивницькому відбудеться презентація збірки десятикласника «Якби я мав крила»
Читайте також

Під час оголошеної повітряної тривоги сьогодні, 25 лютого, у Кропивницькому районі було чутно вибухи. Згідно із попередньою інформацією без постраждалих. ...

20:57, 25 Лютого, 2024

Новгородківська громада, що на Кіровоградщині, повідомила що загинув земляк, захисник Володимир Орел 1973 року народження....

17:31, 25 Лютого, 2024

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України створили електронну петицію про присвоєння військовослужбовцю Сергію Завірюсі звання Героя України посмертно. Пети...

16:56, 25 Лютого, 2024