«Обійми Інгул» та «Портал По»: оприлюднили проекти реконструкції набережної у Кропивницькому (ФОТО)

13:36, 02 Березня, 2018

 Колишня жителька Кропивницького Олександра Ткаченко, яка вивчала архітектуру в університеті Роттердаму, оголосила конкурс стратегії реконструкції Набережної річки Інгул. Наразі вже дійшли до етапу голосування за відібрані проекти.

 

Усього отримали проекти від 8 зареєстрованих команд, чотири з яких пройшли до фіналу. Їх проекти вже є на сайті конкурсу і проводиться головування, яке триватиме три тижні.

Проект №1 (922011) – «Обійми Інгул».

Основною ідеєю с аналіз відкритих просторів Інгулу за допомогою розрізів, розташування яких вибрано з урахуванням ритмів міста. Пропонується активізувати ландшафт, який не використовується, знімаючи розрізи для того, щоб покращити стан біля річки, відновити цінності існуючої природи та створити нові якісні публічні простори.

Ознайомитися з ним можна за посиланням. А проголосувати тут.

Проект №2  (157842) «Портал «По»»

«Основним завданням для себе ми вбачили зробити так, щоб Набережна Інгулу стала простором для здійснення бажань, повноцінним третім місцем для всіх громадян, а не лише однієї умовної категорії. За задумом набережна повинна стати місцем, де можна побігати, покататися, поплавати, поїсти, порозважатися, пограти, полежати, подумати, помріяти, послухати… Такий собі «Портал «По»», – зазначають автори проекту. 

Ознайомитися з ним можна за посиланням. А проголосувати тут.

Проект №3 (986513)

Територія уздовж річки умовно поділена на верхню (головну) та нижню (сезонну) набережну. Верхня набережна розрахована як для активного, так і для пасивного відпочинку. Тут розташовані лавки, оглядові майданчики, гейзерні фонтани, бігові-, роллер- та велодоріжки. На нижній частині набережної встановлено геопластику, спеціальні тераси, лавки, вуличні кашпо та спеціальні елементи сітки для лежання задля більш комфортного відпочинку.

Ознайомитися з ним можна за посиланням. А проголосувати тут.

Проект №4 (054862)

Концепція передбачає виявлення найбільш привабливих для людей просторів та їх покращення, а також усунення існуючих недоліків. Загалом стан набережної інгулу не є критичним і потребує невеликих змін:

– Покращення покриття існуючих доріг та доріжок;
– Поступове впровадження всіх необхідних інженерних заходів (водовідведення, освітлення);
– Залучення громадян у покращення набережної.

Ознайомитися з ним можна за посиланням. А проголосувати тут.

Нагадаємо, минулого року у конкурсі Громадського бюджету переміг проект реконструкції Набережної. Довкола нього було багато суперечок, адже авторів проекту звинувачувати у підвозі дітей до міськради, аби вони підтримали проект. Однак, координаційна рада з питань громадського бюджету вже-ж таки не зняла проект з конкурсу. Цього року планують розпочинати реконструкцію і можуть об’єднати кошти з громадського бюджету та бюджету міста.

 

Останні новини по темі
У Знам’янці на «Ярмарку шкільних страв» обиратимуть меню для шкіл
Кіровоградська облрада просить парламент прийняти закон про соціальне медичне страхування
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024