Інвентаризацію білбордів проведуть у Кропивницькому (ФОТО)

17:46, 01 Квітня, 2018

Правила розміщення для білбордів у Кропивницькому запропонував у майбутньому затвердити заступник міського голови Кропивницього Олександр Мосін.


Таку думку він висловив під час комісії з питань надзвичайних ситуацій сьогодні, 1 квітня.

Так він відреагував на ситуацію коли сьогодні, через пориви вітру 20-30 метрів за секунду, в місці впала низка білбордів.

“Природа нам сама каже: “Шановні, схаменіться!”, – щодо надання дозволів на розміщення рекламної продукції. Парусність велика і їх хитає. Ось це і буде завданням для інвернаризації. Скільки їх у нас, з якого матеріалу зроблені, чи відповідаюь правилам безпеки”, – зазначив Мосін.

Посадовець відзначив, що зараз фактично підприємці надяють технічну документацію на металеві конструкції, проте її ніхто не перевіряє, а варто розробити механізм демонтажу і перевірки документації.

“Ми проведемо глобальну інвентаризацію, подивитись чи при проблемній ситуації білборд не впаде на дроти, а також варто звернуть увагу на поклейку, адже часто для цього машиши заїздять на газон.” – додав заступник міського голови.

Низка міських білбордів від сьогодні виглядає так:

Останні новини по темі
У Кропивницькому на автомобіль впала тополя (ФОТО,ВІДЕО)
У мікрорайоні Лелеківки горять плавні Інгулу
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у вівторок, 16 липня....

20:13, 15 Липня, 2024

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024