Агрокомпанія з Кропивницького заявила про спробу рейдерства

20:28, 01 Квітня, 2018

 

Керівництво групи компаній «Імперія-Агро», головний офіс якої знаходиться в Кропивницькому, заявляє про спроби рейдерського захоплення основних активів і товарних запасів їх підприємства групою ТАС, за силовою участю невстановлених осіб.

 

Таку заяву «Імперія-Агро» зробила на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці сьогодні, 1 квітня.

“Під виглядом допомоги компанії «Імперія-Агро» у вирішенні деяких фінансових питань, керівництво групи ТАС здійснює спроби заволодіння активами компанії, захоплення складських приміщень.

30 березня була зроблена спроба силового захоплення основного складу компанії ,щоб завадити їй здійснювати відвантаження товару своїм клієнтам. Ця спроба була зірвана співробітниками «Імперія-Агро» за допомогою правоохоронних органів. Було затримано кілька чоловік, наразі їх особи встановлюються.
Клієнтами компанії «Імперія-Агро» є тисячі фермерських господарств, а це значить, що дії ТАСкомбанка можуть призвести до зриву посівної кампанії, яка як раз в цей період набирає обертів. Негативні наслідки подібних дій важко переоцінити, адже це може спровокувати кризу сфери сільського господарства в масштабах всієї країни. Хочемо також зазначити, що більша частина продукції, яку намагаються захопити, за фактом, вже належить фермерам, які купували товари і очікують поставки відповідно до свого планування робіт в полі. Отже, затримки відвантажень зі складів компанії «Імперія-Агро» можуть викликати незворотний негативний ефект в цьому сезоні.” – йдеться в повідомленні.

У неділю, 01 квітня 2018, прес-службою «Імперія-Агро» було оприлюднено офіційне звернення компанії де повідомлялось,що наразі співробітники банку обдзвонюють клієнтів “Імперія-Агро” щоб дезінформувати та запевнити, що відтепер вони є боржниками стуктури ТАС. Це є неправдою! Просимо всіх, кому додзвонилися співробітники банку або особи, які представляються від імені банку, не вірити отриманій інформації. Всю достовірну інформацію можна отримати тільки від співробітників компанії «Імперія-Агро» та з офіційних звернень керівництва компанії.

Нагадаємо, Група компаній «Імперія-Агро» – один з найбільших гравців на агроринку, який своїми товарами і послугами повністю закриває весь цикл агровиробництва. За період свого існування з 2007 року «Імперією-Агро» було обслужено тисячі аграрних компаній та фермерських господарств. На сьогоднішній день в компанії працює більше 350 співробітників по всій території України.

 

Останні новини по темі
«Інгулець» мінімально програв «Оболоні-Бровар» (ВІДЕО)
Ялинку, яку повалило у центрі Кропивницького, спробують врятувати (ОНОВЛЕНО)
Читайте також

Полеглому захиснику з Кіровоградщини Юрію Граховському просять присвоїти звання Героя посмертно – відповідну петицію опублікували на офіційному сайті Президента України....

16:32, 14 Квітня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 15 по 21 квітня....

15:52, 14 Квітня, 2024

Весна – час коли організми людей самі вимагають побільше вітамінів. Найбільше цього добра в овочах та фруктах. Як зробити корисне ще й смачним – пропонуємо дізнатися...

14:12, 14 Квітня, 2024