Агрофірма з Петрівського району заявила про рейдерство

11:25, 02 Квітня, 2018

Голова правління СВК агрофірма “Маріампольська” Костянтин Міщанін заявив про рейдерське захоплення його підприємства, яке знаходиться у Петрівському районі.

“21 березня підприємство подало документи на участь в земельних торгах, в аукціоні. Документи були прийняті працівником Держгеокадастру Костянтином Сичовим, нам повернута копія. Він сказав, що за кілька днів ми отримаємо квиток учасника аукціону. Минув тиждень, я дзвонив кілька разів, він мене водив за ніс. А коли я приїхав 30 березня то мені вручили документи про відмову агрофірмі в участі в торгах.Для цього не було підстав.” – каже Міщанін.

Сьогодні вранці фермери виїхали до Кропивницького, щоб добитись відповіді від керівництва Держгеокадастру, чому так сталось, проте їм подзвонили із агрофірми і повідомили, що наразі в офіс фірми прибули четверо людей, які показують документи про те, що підприємства СВК агрофірма “Маріампольська” вже не існує.

“Тобто проведене рейдерське захоплення підприємства з підробними документами. Люди ніяк не представляються, не показують жодних посвідчень, і вимагають керівника. Зараз вони закрились в конторі. Ми викликали поліцію”, – зазначив Міщанін.

За документами, які представили невідомі СВК агрофірма “Маріампольська” не існує, натомість є ТОВ агрофірма “Маріампольська”

Підприємство СВК агрофірма “Маріампольська” вирощує зернові технічні культури і є виробником тваринницької продукції (велика рогата худоба і свині). 60% тваринництва Петрівського району складають потужності цього господарства. На підприємстві працевлаштовані понад 300 осіб.

Про подробиці справи “Гречка” повідомить згодом.

Нагадаємо, вчора фірма “Імперія агро” заявила про спробу рейдерства.

 

 

Останні новини по темі
На Кіровоградщині у підприємця вилучили арсенал зброї та наркотики (ФОТО)
33
IMG 20180401 122658
Дві баскетбольні команди з Кропивницького вийшли до плей-оф чемпіонатів України (ФОТО)
Читайте також

У Кропивницькому з понеділка, 27 травня, на автобусному маршруті №103 курсуватимуть чотири додаткові рейси....

10:38, 25 Травня, 2024

Інклюзивність, доступність і безбар’єрність – це не просто “трендові слова”, а важливі принципи, які є необхідними та базовими при проєктування будь-якого середовища, зокр...

09:52, 25 Травня, 2024

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024