На Кіровоградщині чоловік добровільно здав вибухівку до поліції

13:53, 02 Квітня, 2018

 

У Новоукраїнці, що на Кіровоградщині, чоловік здав до відділу поліції вибухівку, яку незаконно зберігав, і за рішенням суду був звільнений від кримінальної відповідальності.

 

Інформація про це оприлюднена в Єдиному державному реєстрі судових рішень, повідомляє “Новоукраїнська правда”.

Встановлено, що вибухівку та детонатори чоловік знайшов у лісосмузі, що біля с. Кам’яний Міст Новоукраїнського району. Виявивши дані речі він прибув до Новоукраїнського відділу поліції та добровільно видав знайдене, яке незаконно зберігав при собі.

Згідно з висновком експерта, вилучені в чоловіка 200 грамова шашка пікринової кислоти, дві запалювальні трубки та електродетонатор були придатними для здійснення вибуху.

У зв’язку з добровільною здачею вибухових матеріалів Новоукраїнський районний суд звільнив чоловіка від кримінальної відповідальності.

Із 1 по 30 квітня 2018 року на території області та району проводитиметься місячник добровільної здачі в органи Національної поліції зброї, спеціальних засобів самозахисту, вибухових матеріалів та боєприпасів. Громадяни, які добровільно здадуть зброю, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності, а зброя, що дозволена до реєстрації, а це – мисливська та газова, може бути за їх бажанням зареєстрована у власність в установленому порядку. Зброю можна здати в органи Національної поліції області за місцем проживання.

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому охоронець врятував від вогню паралізованого чоловіка
Олександрійців навчали створювати електронні петиції
Читайте також

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктів тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024

Інформаційний портал «Гречка» потрапив на Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки Інститут Масової Інформації (ІМІ) та Детектор медіа....

09:45, 21 Квітня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 20 квітня, на площі Героїв Майдану зібрались кропивничани з акцією “Чекаємо” на підтримку військовополонених і зниклих безвісти. Таким чин...

14:47, 20 Квітня, 2024