Цієї весни на Кіровоградщині призвуть до війська 690 осіб

12:55, 03 Квітня, 2018

У черговий призов у Кіровоградській області очікують прихід близько 700 військовослужбовців.


Про це розповів сьогодні, 3 квітня, Ярослав Кучер, військовий комісар Кіровоградського обласного військового комісаріату під час прес-конференції.

Так на строкову службу можуть бути призвані юнаки віком від 18 до 27 років. Триватиме призовна кампанія протягом квітня-травня.

Серед особливостей весняного призову представники обласного військкомату відзначають збільшення державного замовлення.

За словами пана Кучера, загалом по Україні замовлення призовників збільшено на 2-3 тисячі. Однак в області очікується незначне збільшення. План весняного призову для Кіровоградщини складає 690 осіб, зокрема, до ЗСУ – 425 осіб, Держприкордонслужби – 60 осіб, Нацгвардії – 165 осіб та Держспецслужби транспорту – 40 осіб.

“Строковики не залучатимуться до виконання завдання в АТО”, – каже Ярослав Кучер.
Крім того, на військовослужбовців чекає грошова допомога та соцгарантії, зокрема, збереження робочого місця на час проходження служби.

“Час проходження строкової військової служби зараховується до загальнодержавного стажу”, – зауважує Андрій Лисенко, т.в.о. начальника відділу комплектування та призову обласного військового комісаріату.

Згодом в області чекають на оголошення призову офіцерів запасу. Попередньо відповідна призовна кампанія розпочнеться у квітні-травні.

Останні новини по темі
Тенісистка з Кропивницького стала призеркою Чемпіонату України (ФОТО)
2018 03 31 nt
У Кропивницькому збиратимуть кошти на встановлення барельєфу Ганні Дмитрян
Читайте також

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктів тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024

Інформаційний портал «Гречка» потрапив на Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки Інститут Масової Інформації (ІМІ) та Детектор медіа....

09:45, 21 Квітня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 20 квітня, на площі Героїв Майдану зібрались кропивничани з акцією “Чекаємо” на підтримку військовополонених і зниклих безвісти. Таким чин...

14:47, 20 Квітня, 2024