У Кропивницькому презентували старт проекту з підтримки мікропідприємництва

13:47, 03 Квітня, 2018

 

ГО “Територія успіху” презентувала проект підтримки внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців, зокрема, колишніх учасників бойових дій та осіб, які належать до уразливих категорій населення. Завдяки проекту вдасться отримати фінансову підтримку власного бізнесу.

 

Як розповіла виконавчий директор ГО “Територія успіху” Інга Дудник, для організації це вже третій проект, направлений на підтримку людей, що прагнують розвивати власний бізнес.

-Завдяки реалізації цього проекту 64 особи отримали безкоштовне обладнання від Міжнародної організації з міграції у середньому на 1,8 млн грн, – каже Інга Дудник.

Цьогоріч у проекті можуть взяти участь 50% переселенців й 50% місцевих мешканців віком від 18 до 60 років.

Проект фінансується за підтримки уряду Німеччини.

На підтримку можуть розраховувати як самозайняті особи, без відповідної реєстрації, так і ФОПи. Так, учасник напрямку “Самозайнятість” зможе отримати 650 євро, а учасник “Мікропіприємництва” – 2500 євро на людину.

Як наголошує керівниця проекту Анастасія Бабаєва, людина отримуватиме не кошти, а обладнання, яке вже може бути в жовтні.
Після відбіркового етапу на учасників чекають дводенні тренінги зі створення бізнес-плану, який згодом потрібно буде захистити.
Для участі в проекті варто зателефонувати 050-025-68-32 (Анастасія).

 

Останні новини по темі
У торгівельному центрі в Кропивницькому відпрацьовували дії при пожежі (ВІДЕО)
Протягом доби на Кіровоградщині приборкали чотири пожежі (ФОТО)
Читайте також

У Кропивницькому у суботу, 20 квітня, відбудеться відкриття персональної виставки картин кропивницької мисткині Оксани Калюжної....

13:34, 16 Квітня, 2024

Верховний Суд у складі судді-доповідача Касаційного адміністративного суду ухвалив повернути касаційну скаргу колишнього директора Кіровоградського обласного академічно-драматич...

12:24, 16 Квітня, 2024

У Кропивницькому створили ініціативу “Інспекція “Ї”” для протидії російськомовній зовнішній рекламі. Пояснюємо, як поскаржитися, якщо знайшли російську р...

12:23, 16 Квітня, 2024