Минулого року понад 9,5 тисяч кропивничан потребували паліативної допомоги

16:10, 05 Квітня, 2018

На Кіровоградщині паліативної медичної допомоги в 2017 році потребували понад 1700 онкологічних хворих та майже 8000 пацієнтів з іншими смертельними захворюваннями.

Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської облради.

Сьогодні, 5 квітня, під час засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики розглянули питання про “Про паліативну допомогу: порядок надання та організація”.

В результаті обговорень одне із виїзних засідань комісії депутати запланували провести в Івано-Франківській області, де вивчатимуть досвід надання паліативної допомоги для різних вікових груп пацієнтів.
Також було рекомендовано Кіровоградській облдержадміністрації розробити пілотний проект зі створення закладу надання паліативної та хоспісної допомоги в одному із госпітальних округів області.

Останні новини по темі
У Кропивницькому депутат міськради прожив рік на 7 тисяч гривень
На Кіровоградщині ділянку вартістю в майже мільйон гривень повернули у власність держави
Читайте також

Аджамська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель захисника Євгена Куропятника.

16:46, 18 Травня, 2024

Трьом полеглим воїнам із Кіровоградщини призначили державні нагороди. Протягом тижня із 13 до 17 травня відзнаки вручили їхнім родинам....

13:49, 18 Травня, 2024

Зелений борщ – це один з символів весни – такий смачний та приємно кисленький. Але його смаки також можуть бути різноманітними. Сьогодні пропонуємо вам ознайомитися із трь...

13:07, 18 Травня, 2024