Минулого року понад 9,5 тисяч кропивничан потребували паліативної допомоги

16:10, 05 Квітня, 2018

На Кіровоградщині паліативної медичної допомоги в 2017 році потребували понад 1700 онкологічних хворих та майже 8000 пацієнтів з іншими смертельними захворюваннями.

Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської облради.

Сьогодні, 5 квітня, під час засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики розглянули питання про “Про паліативну допомогу: порядок надання та організація”.

В результаті обговорень одне із виїзних засідань комісії депутати запланували провести в Івано-Франківській області, де вивчатимуть досвід надання паліативної допомоги для різних вікових груп пацієнтів.
Також було рекомендовано Кіровоградській облдержадміністрації розробити пілотний проект зі створення закладу надання паліативної та хоспісної допомоги в одному із госпітальних округів області.

Останні новини по темі
У Кропивницькому депутат міськради прожив рік на 7 тисяч гривень
На Кіровоградщині ділянку вартістю в майже мільйон гривень повернули у власність держави
Читайте також

Рік і неповний місяць — саме стільки прожив без війни кропивничанин Єгор Зайцев. І таких дітей, як він, в Україні ціле покоління....

10:40, 14 Квітня, 2024

У Кропивницькому легковик  BMW врізався у дерево. Двох людей із автівки деблокували та госпіталізували....

09:53, 14 Квітня, 2024

Воїна із Великосеверинівської громади, що на Кіровоградщині, Указом Президента посмертно відзначили державною нагородою....

15:42, 13 Квітня, 2024