У Кропивницькому перевірили технічний стан пасажирських автобусів (ФОТО)

14:19, 12 Квітня, 2018

У Кропивницькому перевірили стан транспорту, що перевозить пасажирів в межах Кіровоградської області. Знайшли незначні порушення, всі автобуси виїхали в рейс.

Спеціалісти Укртрансбезпеки разом з чиновниками Управління транспорту Кіровоградської ОДА перевірили санітарний та технічний стан автобусів, що обслуговують жителів області на автостанції №2 (старий автовокзал).

Як пояснив журналістам начальник Управління транспорту та зв’язку ОДА Володимир Дмитренко, сьогодні передусім дивились санітарний стан автобусів та їх технічний стан.

«З нашого боку – це перевірка виконання договірних забов’язань, а з боку Укртрансбезпеки – перевірка технічного та санітарного стану транспортних засобів, що виходять на лінію», – розповідає Володимир Дмитренко, – відсутність бруду в салоні, відсутність порваних сідушок, наявність візуальної інформації для пасажирів щодо перевізника та страховика, наявність вогнегасників та їх якість і повірка, аптечок тощо».

За словами чиновника, ОДА організовує перевезення пасажирів на 128 внутрішньообласних маршрутах, які обслуговують 54 перевізники. Якщо перевізник виконує взяті на себе забов’язання з перевезення пасажирів нижче як на 95%, з ним розривають договір. За порушення, що виявляли сьогодні, власникам транспортних засобів доведеться зустрітись з керівником Укртрансбезпеки.

busss2

«У кожному випадку складаємо акт виявлених порушень, направляємо до Укртрансбезпеки Кіровоградської області. На розгляд акту викликають власника транспортного засобу, і там вже відбувається розгляд справи по даному акту», – розповідає Ярослав Шинкаревич, старший державний  інспектор відділу Державного контролю та нагляду за безпекою на транспорті Управління Укртрансбезпеки в Кіровоградській області.

За словами Дмитренка, протягом останніх 20 днів представники ОДА провели близько 10 аналогічних перевірок. Їх проводять планово та після скарг пасажирів. Зазвичай ті скаржаться на бруд в автобусах та інші незручності. 

busss3busss4

Пасажири які чекали поки їх автобус перевірять, переважно нарікали на саму перевірку, через яку затримується рейс і жалілись на якість доріг, через що, за їх словами, автобуси і виходять з ладу.

Під час сьогоднішнього рейду суттєвих порушень з боку перевізників виявлено не було.

Останні новини по темі
У Кропивницькому вуличний музикант прагне заробити на здійснення мрії (ФОТО)
Протягом тижня жителі Кіровоградщини здали 60 одиниць зброї (ФОТО)
Читайте також

У Кропивницькому легковик  BMW врізався у дерево. Двох людей із автівки деблокували та госпіталізували....

09:53, 14 Квітня, 2024

Воїна із Великосеверинівської громади, що на Кіровоградщині, Указом Президента посмертно відзначили державною нагородою....

15:42, 13 Квітня, 2024

У Долинській громаді, що на Кіровоградщині, 12 квітня зустріли звільненого з ворожого полону земляка Максима Баришніка....

15:09, 13 Квітня, 2024