Кіровоградщина потрапила до рейтингу аутсайдерів децентралізації

16:56, 13 Квітня, 2018

До переліку регіонів-аутсайдерів зі створення ОТГ потрапили Київська, Одеська і Кіровоградська області.


Про це повідомляє Урядовий портал з посиланням на Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка.

Області-лідери за покриттям громадами території області: Житомирська (тут громадами покрито більше половини області), Волинська, Дніпропетровська, Тернопільська, Чернігівська, Чернівецька. Проблема, яка нас хвилює сьогодні найбільше, і яку ми якнайшвидше маємо вирішити разом – 130 районів (з 490), в яких не створено жодної ОТГ, – зазначив пан Зубко.

Також Геннадій Зубко озвучив рейтинг областей за формуванням спроможних територіальних громад:
– Трійка лідерів за цим рейтингом: Житомирська, Волинська, Хмельницька, Чернігівська, Дніпропетровська, Запорізька області. Аутсайдери: Закарпатська, Вінницька, Київська, Луганська, Черкаська області.

Останні новини по темі
У Знам’янці підняли вартість проїзду на півтори гривні
На Кіровоградщині найбільшу зарплату пропонують геофізикам, менеджерам і майстрам-гірникам
Читайте також

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктів тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024

Інформаційний портал «Гречка» потрапив на Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки Інститут Масової Інформації (ІМІ) та Детектор медіа....

09:45, 21 Квітня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 20 квітня, на площі Героїв Майдану зібрались кропивничани з акцією “Чекаємо” на підтримку військовополонених і зниклих безвісти. Таким чин...

14:47, 20 Квітня, 2024