Для виборів у двох ОТГ сформували дільничі виборчі комісії

12:46, 14 Квітня, 2018

Зранку 12 квітня відбулося засідання Олександрійської районної виборчої комісії, на якому сформували персональний склад дільничних виборчих комісій у Новопразькій і Приютівській об’єднаних громадах. Про це повідомляють “Олександрійські новини”.


Голова районної виборчої комісії Анатолій Куруп зазначив, що ажіотаж навколо дільничних комісій був високим – на одне місце претендували в середньому по двоє бажаючих.

Своїх представників в усіх комісіях за квотами подавали п’ять політичних сил, які представлені у Верховній Раді: “Самопоміч”, “Солідарність”, “Батьківщина”, “Народний фронт” і “Радикальна партія Олега Ляшка”. Вакантні місця заповнили шляхом жеребкування серед інших представників від кандидатів.

13 квітня члени дільничних комісій склали присягу, щоб почати роботу. Саме на дільничні комісії покладаються основні завдання із проведення виборів. Сьогодні, 14 квітня, вони отримають попередні списки виборців, після чого розпочнуть надсилати запрошення на вибори. Дільничні комісії організовуватимуть голосування безпосередньо у день виборів та рахуватимуть голоси.

За оцінкою Анатолія Курупа, високу активність на виборах у новостворених громадах демонструють як самі кандидати, так і їхні представники. Серед останніх – багато нових людей, тому 20 квітня для членів дільничних комісій ЦВК проведе навчальний тренінг.

Останні новини по темі
У Знам’янці півроку не можуть прибрати несанкціовану рекламу на вулицях
На Кіровоградщині покращать умови у школах і покажуть на це інтерактивній карті
Читайте також

У Кропивницькому у суботу, 20 квітня, відбудеться відкриття персональної виставки картин кропивницької мисткині Оксани Калюжної....

13:34, 16 Квітня, 2024

Верховний Суд у складі судді-доповідача Касаційного адміністративного суду ухвалив повернути касаційну скаргу колишнього директора Кіровоградського обласного академічно-драматич...

12:24, 16 Квітня, 2024

У Кропивницькому створили ініціативу “Інспекція “Ї”” для протидії російськомовній зовнішній рекламі. Пояснюємо, як поскаржитися, якщо знайшли російську р...

12:23, 16 Квітня, 2024