У Кропивницькому може з’явитись власний асфальтний завод

09:56, 16 Квітня, 2018

У Кропивницькому затримується поточний ремонт доріг через чергу на асфальт.Про це під час апаратної наради в Кропивницькому повідомив міський голова Андрій Райкович.

– Я серйозно думаю про те, щоб місту придбати свій асфальтний завод. Дай техніку і роботу по асфальтуванню ми можемо виконувати не гірше інших. Принаймні в поточному і ямковому ремонті, – зазначив Райкович.

Питання придбання такого заводу можуть розглянути вже в наступному півріччі, а нині шукатимуть місце, а також проводитимуть обрахунки. Мова йде про підприємство, яке зможе виготовляти 50 тонн асфальту за зміну.

Міський голова дав доручення вже вести переговори з облавтодором і розмістити підприємство на їх території, бо їх потужностей не достатньо.

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому орендовані зупинки можуть повернути у власність міста
Міський голова наказав привести до ладу маршрутки у Кропивницькому
Читайте також

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктів тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024

Інформаційний портал «Гречка» потрапив на Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки Інститут Масової Інформації (ІМІ) та Детектор медіа....

09:45, 21 Квітня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 20 квітня, на площі Героїв Майдану зібрались кропивничани з акцією “Чекаємо” на підтримку військовополонених і зниклих безвісти. Таким чин...

14:47, 20 Квітня, 2024