На набережній Кропивницького висадили десятки дерев (ФОТО)

15:00, 21 Квітня, 2018

У Кропивницькому в рамках Дня довкілля на набережній у Кропивницькому висадили алеї з з беріз, катальп та ясенів.


Сьогодні, 21 квітня, кілька десятків людей – посадовці міськради, комунальники, громадські активісти і просто небайдужі мешканці – долучили до озеленення міста.

– Сьогодні і погода прекрасна, і все є для того, аби гарно попрацювати, висадити дерева і отримати масу позитивних емоцій, – зазначив міський голова Андрій Райкович, який також долучився до акції.

Секретар міськради Андрій Табалов на акцію прийшов з донькою Варварою, аби ї її навчити садити дерева.

– Для мене це як маленьке свято. Ми з нею не вперше садимо дерева на цьому місці. Думаю, вона повинна знати, що місто повинно бути зеленим. А зробити його таким маємо ми самі. Думаю, що через 10-20 років ми з Варварою прийдемо в цей парк, тут будуть вже великі дерева і будемо згадувати як ми разом їх садили, – зазначив Табалов.

Долучились до акції і представники Громадської ради.

– Ми сьогодні показали своїм прикладом, що там де ми живемо ми самі повинні наводити порядок. Можливо є громадяни, які щось ламають, не прибирають. Але якщо ми будемо залучати таку дітвору то вона вже не буде нічого ламати і вони виростуть свідомими громадянами. – зазначив активіст Микола Гречуха.

Представники КП «Благоустрій» переконані, що висаджені дерева приживуться та обіцяють систематично їх поливати.

Останні новини по темі
Молитва за єдину Помісну Православну Церкву відбудеться у Кропивницькому
Як отримати паспорт у вигляді ІD-картки
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024