Освітянам Кіровограда заборгували 12 мільйонів гривень

У Кіровограді склалася критична ситуація з виплатою зарплати бюджетникам, пише на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook народний депутат України Андрій Табалов.
Нардеп стверджує, що місто може опинитися на порозі соціального вибуху. Борги по зарплаті та відпускних педагогічним працівникам складають дванадцять з половиною мільйонів гривень. В той же час на рахунку Держказначейства заблоковано майже десять мільйонів гривень коштів міського бюджету.
«Я підготував запит на ім’я прем’єр-міністра Миколи Азарова з проханням, аби він втрутився у цю ситуацію і дав доручення Державній казначейській службі України перерахувати кошти для здійснення всіх необхідних платежів з міського бюджету, – пише Табалов, – Верховна Рада підтримала цей запит. Сподіваюсь, що питання буде вирішене і педагоги не підуть у відпустку з порожніми кишенями».