Полтавський театр на підтримку Кіровоградського

21:43, 06 Січня, 2012

Заступнику начальника управління культури і туризму Кіровоградської обласної державної адміністрації п. Животовській В.Г.

Колектив Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя глибоко стурбований звісткою про звільнення з посади директора Кіровоградського академічного українського музично-драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького, заслуженого діяча мистецтв України М. Ілляшенка.

Багаторічна творча співпраця поєднала колектив нашого театру з театром, який очолює М. Ілляшенко. Неодноразова зустріч під час фестивалю театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти» відкрила для нас Михайла Ілляшенка як високопрофесійного фахівця, талановитого організатора та дбайливого керівника.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info

Творчий колектив та адміністрація театру звертаються до Вас з проханням порушити клопотання щодо подовження терміну перебування на посаді директора М. Ілляшенка. Вважаємо, що позитивне вирішення цього питання піде на користь  мистецькому закладу, особливо напередодні капітального ремонту театральної будівлі. Маючи досвід трирічної реконструкції нашого театру, переконані, що тільки досвідчене, мудре керівництво стане запорукою збереження творчого колективу та матеріальної бази театру. Стабільність внутрішньо-колективних відносин дозволить не припинити творчого зростання театру, зберігати  і поповнювати його репертуар, сприятиме розвитку національного театрального мистецтва області.

З повагою, від імені колективу театру

директор  О.М. Андрієнко

Фото: КОЛО

Останні новини по темі
Вифлеємський вогонь миру в Кіровограді
Вифлеємський вогонь миру
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Коломийський театр на підтримку Кіровоградського
Коломийський театр на підтримку Кіровоградського
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024