Канатна дорога відкладається: між селами Приютівської ОТГ побудують міст

17:59, 02 Травня, 2018

Села Приютівської ОТГ, які розділяє водосховище, з’єднає пішохідний міст, а в майбутньому для зацікавлення туристів можуть створити і канатну дорогу.Про це під час прес-конференції повідомив Андрій Коломійцев, який за попередніми результатами отримав посаду голови ОТГ.

«Між Приютівкою і Войнівкою буде побудований пішохідний міст. Це досить реально і не займе багато часу. У нас зараз є спонсори які готові вкласти50% своїх коштів у реалізацію цього проекту. Тому цей проект буде реалізовано. А що стосується канатної дороги – я за те, щоб територія приваблювала туристів. Можливо ми побудуємо ще щось цікаве. Буде це канатна дорога чи фонтан – побачимо. Канатна дорога – це цікава ідея. Якщо знайдуться гроші ми її обов’язково збудуємо», – зазначив Коломійцев.

Нагадаємо, багато років мешканці цих двох сіл перетинають з допомогою парому. Ідея щодо канатної дороги була вперше озвучена Коломійцевим у листопаді 2017 року.

Останні новини по темі
Студентів із Кропивницького запрошують на стажування в МОЗ
Наступник продовжить соціальні ініціативи в районі – голова Олександрійської РДА
Читайте також

Сьогодні, 26 лютого, у Кропивницькому повідомили про смерть місцевого 32-річного блогера Юрія Ворожка. На момент смерті він був на тренуванні в одному із спорткомплексів міста....

18:07, 26 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків на фронті.

16:57, 26 Лютого, 2024

Сьогодні, 26 лютого, на Кіровоградщині була оголошена повітряна тривога, водночас у сусідніх областях її не оголосили. Як виявилося, це через ворожий безпілотник, який виявили н...

16:46, 26 Лютого, 2024