На Кіровоградщині відкрили релігійний туристичний маршрут (ФОТО)

14:25, 11 Травня, 2018

 

У Бобринецькому районі реалізовують унікальний туристичний проект пам’ятними місцям християнської культури. 10 травня відбулася перша екскурсія в рамках релігійного туристичного маршруту.

 

Про це повідомляє прес-служба Бобринецької РДА.

Туристичний маршрут “Пам’ятки християнської культури Бобринецького району” був розроблений в рамках відзначення у районі 1030-ї річниці хрещення Київської Русі-України.

“Унікальність та креативність проекту полягає в тому, що вперше у області на районному рівні розроблено маршрут, що охоплює всі місцеві архітектурні пам’ятки християнської культури”, – відзначають у прес-службі.

IMG 19107 11

Учасники туристичного маршруту відвідали та поспілкувалися з настоятелями православних духовних осередків району: Свято-Миколаївський храм, Свято-Вознесенський собор у Бобринці, чоловічий монастир прп. Федора Студита в с. Сорочанове Миколо-Бабанської громади, Свято-Михайлівський храм в Миколі-Бабанці, Свято-Троїцьких храм в Кетрисанівці та Свято-Покровський храм у Василівці.

Зокрема учасники познайомилися з історією архітектурних пам’яток православної культури району.

IMG 19107 7

 

Останні новини по темі
Влітку на медпрацівників Знам’янки чекають скорочення
У Кропивницькому обговорили “громадський підхід” в озелененні міста (ВІДЕО)
Читайте також

Правоохоронці викрили двох жінок, які у Кропивницькому пообіцяли місцевій мешканці «зняти порчу» за 57 тисяч гривень. Одній із спільниць оголосили підозру....

13:06, 4 Березня, 2024

В Олександрії, що на Кіровоградщині, облаштували і відкрили молодіжний простір “Другий поверх”....

12:48, 4 Березня, 2024

Поблизу Гайворона, що на Кіровоградщині, у суботу, 2 березня, сталася смертельна ДТП.

12:00, 4 Березня, 2024