Суспільство

У Кропивницькому через МАФ виник конфлікт між учасниками АТО та забудовником (ФОТО)

 Автор: Анастасія Дзюбак. 8738

У Кропивницькому група активістів громадської організації учасників АТО "Бойове братерство" спробували демонтувати МАФ по вулиці Великій Перспективній в районі магазину "Мелодія".

aktivvv1

Близько десяти активістів, озброївшись шуруповертом та болгарками, спробували прибрати МАФ, який розташований на місці колишньої клумби та належить місцевому підприємству "Ятрань".

Як пояснив Олег Кокуленко, представник організації, вони не мають намір псувати чуже майно, а збираються прибрати з клумби МАФ, адже це суперечить діючому законодавству. На думку представників "Бойового братерства", будувати МАФИ на клумбах - це неправильно, адже може призвести до того, що всі клумби в нашому місті будуть забудовані.lar1

« Якщо хтось і отримав дозвільні документи на ці будівельні роботи, то я впевнений, що тут обов'язково присутня корупційна складова", - впевнений Кокуленко.

Нагадаємо, МАФ почали будувати в червні. Згідно паспорту прив’язки підприємство має право на розміщення МАФу тут протягом 5 років.

Завадили намірам активістів невідомі. Група молодиків під'їхала на місце подій та почали перешкоджати демонтажу. За нашою інформацією "захисники" МАФу - представники охоронної фірми близької до нардепа Березкіна. Проте на пряме запитання вони заперечили свою приналежність.

aktivvv2

На місце прибула патрульна поліція.

Як пояснив начальник відділу будівництва м'ясокомбінату «Ятрань» Анатолія Донченка, новий МАФ зведено замість тимчасового кіоску, що перебуває на зупинці громадського транспорту, що суперечить діючому законодавству. МАФ називає тимчасовою спорудою. МАФ стоїть на існуючому цоколі, вони лише зробили бетонну стяжку - підлогу. Цоколь клумби обіцяють обкласти гранітом. Закінчити будівництво планували до кінця місяця, при цьому збираються привести до ладу існуючу клумбу, та прилеглу територію.

aktivvv3

Зрештою до акції долучились близько двох десятків місцевих жителів, які не підтримують існуюче будівництво.

Нагадаємо, 1 вересня вступає в силу закон, що забороняє будівництво і зведення МАФів в пішохідних зонах.

lar2

lar3

lar4

lar5

aktivvv4

aktivvv5

Фото: Валерія Лебедя

Поширюйте

Коментуйте