Кіровоградщина шукає кошти аби перетворювати рештки тварин на добриво

13:52, 16 Липня, 2018

Кіровоградська область немає де утилізовувати останки тварин.

 

Філія заводу ДП “Укрветсанзавод”, розташована в селі Грузькому Кіровоградського району, з 26 липня 2017 призупинила прийом відходів на невизначений термін.

Про це з посиланням на начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області І.Р. Бойчук пише сайт відомства.

Відсутність державної підтримки негативно позначилася на виробничо-фінансовій діяльності підприємства. Його будівлі знаходяться в аварійному стані, обладнання застаріло. Також відсутній керівник та працівники філії. Територія заводу, де у зв’язку із недбалістю попереднього керівника накопичилося близько 2,5 тонни відходів, знаходиться під охороною.

Доповідач зазначив, що наявні на території області скотомогильники не в змозі забезпечити захоронення тваринних решток у повному обсязі. Потужні місцеві товаровиробники («Ятрань», «Черняхівські ковбаси» та «Соколівський м’ясокомбінат») утилізують відходи на найближчих підприємствах сусідніх областей, зокрема у Черкаській області.

Держпродспоживслужби області запропоновано побудувати на території філії заводу гідроізоляційні лагуни для перетворення відходів на органічне добриво. З метою реалізації зазначеного проекту до профільного Міністерства буде направлено звернення з роз’ясненням шляхів розв’язання проблеми та клопотанням про виділення на ці цілі коштів з державного бюджету.

Нагадаємо, на околицях Кропивницького рибалки виявили скотомогильник.

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому планують створити комунальний заклад який опікуватиметься культурним життям міста
5628f2a7dc3d1
kovalenko3 1
Пам’яті дев’яти полеглих спецпризначенців зняли відео
Читайте також

У п’ятницю, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому з понеділка, 27 травня, на автобусному маршруті №103 курсуватимуть чотири додаткові рейси....

10:38, 25 Травня, 2024

Інклюзивність, доступність і безбар’єрність – це не просто “трендові слова”, а важливі принципи, які є необхідними та базовими при проєктування будь-якого середовища, зокр...

09:52, 25 Травня, 2024