Шість автомобілів розвозитимуть у Кропивницькому воду на період її відключення

11:30, 30 Липня, 2018

Шість автомобілів розвозитимуть у Кропивницькому воду на період її відключення. Перед цим вони пройдуть попереднє хлорування.

Про це сьогодні стало відомо під час засідання наради з керівниками підприємств ЖКГ.

Крім того, у Кропивницькому для ліпшого інформування населення про відключення води на три доби: з 7 по 10 серпня проведуть прес-конференцію.

Наразі на сайті ОВКП “Дніпро-Кіровоград” розміщений графік підвозу води до Лівобережної частини міста.

За словами заступника міського голови Олександра Мосіна, підготовка до відключення має бути максимально продуманою, зокрема, і населення має зробити відповідні запаси води. Крім того, для ліпшого інформування населення про відключення води на три доби заступник міського голови доручив провести цього тижня окрему прес-конкуренцію.

Нагадаємо, з 9.00 7 серпня по 15.00 10 серпня лівобережна частина Кропивницького буде без води через планове відключення.

 

Останні новини по темі
На Кіровоградщині оголошено про 8 вакансій охоронців-водіїв
У Кропивницькому розслідують чому жінка потрапила із заводу в реанімацію
Читайте також

Щоденник — один із різновидів поліграфічної продукції, який має формат книги та призначений для ведення щоденних записів. Він представляє собою стильний аксесуар ділової людини ...

10:17, 18 Червня, 2024

Вибір риболовних приманок – одна з найважливіших умов для успішної ловлі. Саме наживка здатна привернути увагу риби та спонукати її до клювання. Якщо з нею буде щось не так – га...

09:23, 18 Червня, 2024

«Кіровоградобленерго» опублікувало черги графіків відключень, які запровадили на Кіровоградщині на 18 червня....

09:11, 18 Червня, 2024