До грудня приймають документи на держдотацію на молодняк корів

10:12, 13 Жовтня, 2018

Термін третього етапу прийому документів на отримання державної дотації за молодняк великої рогатої худоби продовжено до 1 грудня.


Як повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби області, фізичні особи можуть отримати дотації за утримання молодняка великої рогатої худоби на безповоротній основі за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка, який народився у господарствах фізичних осіб у поточному році, до тринадцятимісячного віку.

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання з урахуванням віку молодняка у розмірі:
– за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців – 300 гривень за голову;
– за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців – 700 гривень за голову;
– за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців – 1 500 гривень за голову.
Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.
Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають за місцезнаходженням господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади копії таких документів:
– паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка – виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
– паспорта громадянина України;
– довідки або договору про відкриття рахунка в банку;
– документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).
Бажаючим отримати дотацію необхідно проводити реєстрацію та ідентифікацію новонароджених телят та звертатися до органів місцевого самоврядування за додатковою інформацією.

Останні новини по темі
На центральній площі Кропивницького відбулась репетиція святкування Дня захисника України (ВІДЕО)
den1
Безкоштовні запрошення на вистави Івано-Франківського театру вже з’явились у касах Кропивницького
Читайте також

Сьогодні, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому з понеділка, 27 травня, на автобусному маршруті №103 курсуватимуть чотири додаткові рейси....

10:38, 25 Травня, 2024

Інклюзивність, доступність і безбар’єрність – це не просто “трендові слова”, а важливі принципи, які є необхідними та базовими при проєктування будь-якого середовища, зокр...

09:52, 25 Травня, 2024