Депутата райради Кропивницького визнали винним в отриманні хабаря (ФОТО)

09:24, 19 Жовтня, 2018
watermarked IMG 4173

Олександра Рацула, депутата Фортечної райради Кропивницького, доцента місцевого вишу визнано винним в отриманні неправомірної вигоди в розмірі 133 тисяч гривень. Депутат повністю визнав свою вину, проте не опиниться за гратами, а відбудеться штрафом.

 

Як “Гречка” вже повідомляла, вчора, 18 жовтня, Кіровський районний суд розглянув кримінальне провадження відносно Олександра Рацула, чоловік пішов на угоду про визнання винуватості, тож розгляд відбувся за скороченою процедурою.

Вивчивши всі матеріали кримінального провадження, заслухавши сторони, суд ухвалив: визнати Олеусандра Рацула винним в одержанні неправомірної вигоди в розмірі 133 000 гривень, та обрати для нього покарання у вигляді штрафу в розмірі 12 750 гривень.

Зазначену суму Рацул має сплатити протягом 30 діб. Також він має сплатити 8 500 гривень, витрачених на проведення експертиз.

Наразі відносно Олександра Рацула до набуття чинності вироку, продовжено запобіжний захід у вигляді застави, внесеної Кузнєцовим Дмитром Сергійовиче(140 960 грн). Якщо суд затвердить угоду, то до набрання чинності вироку, запобіжний захід у вигляді застави буде продовжено. Після набрання чинності вироку, кошти будуть повернуті заставодавцю.

 

Останні новини по темі

Під час футбольного матчу збиратимуть гроші на лікування олександрійського журналіста

ryslan1
bulling

Шкільна сутичка в Кропивницькому закінчилася струсом мозку

Читайте також

Світловодська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Романа ...

18:56, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому сьогодні, 2 грудня, на площі перед будівлею міськради вшосте відбувся мітинг ...

18:47, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому 1 грудня у Молодіжному центрі “Кома” відбулося святкування Дня Андрія Первозванного. ...

17:56, 2 Грудня, 2023