У Кропивницькому відбулася «Хода за свободу» (ФОТО)

09:40, 19 Жовтня, 2018

Вчора, 18 жовтня, Україна відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми. З цієї нагоди у Кропивницькому відбулася вулична акція «Хода за свободу».

Як повідомляє офіційний сайт Кіровоградської ОДА, учасники ходи, символічно вбрані у чорне, рушили колоною від площі Героїв Майдану до Театральної площі. В руках вони тримали плакати «Торгівля людьми досі існує» та «Скасуємо рабство всюди і назавжди».

Також вони роздавали листівки і флаєри з інформацією щодо протидії торгівлі людьми. Таким чином жителі обласного центру висловили своє негативне ставлення до сучасної работоргівлі.

hod

Нагадаємо, що Європейський день боротьби з торгівлею людьми був започаткований у 2007-му році Європейським Парламентом як день єднання небайдужої громадськості проти ганебного явища, що має місце у сучасному світі. Оголосивши курс на євроінтеграцію, Україна також приєдналася до основних міжнародних нормативно-правових актів у сфері протидії торгівлі людьми.

Проблема примусової експлуатації людей залишається надзвичайно актуальною для багатьох країн світу. Не є виключенням й Україна. Починаючи з 1991 року від торгівлі людьми постраждали понад 230 тисяч українців.

hod2

 

Останні новини по темі
Парламент схвалив закон, який дозволяє фізособам стати банкрутами
fiz
ryslan1
Під час футбольного матчу збиратимуть гроші на лікування олександрійського журналіста
Читайте також

На Кіровоградщині директору фірми-підрядника оголосили підозру у заволодінні державними грошима. Цей підрядник виконував капітальний ремонт лікарської їдальні у Знам’янці....

14:35, 15 Липня, 2024

На Кіровоградщині Петрівський районний суд виніс вирок в’язню, який під час відбування покарання у колонії вдарив наглядача....

11:40, 15 Липня, 2024

З вересня 2025 року вступає в дію постанова уряду про проведення базової загальновійськової підготовки в закладах вищої освіти всіх форм власності. Пояснюємо, хто має право відм...

11:39, 15 Липня, 2024