На Кіровоградщині Громадська рада виступає проти підвищення тарифів на воду та водовідведення (ФОТО)

13:09, 21 Жовтня, 2018

У Кропивницькому відбулось відкрите обговорення тарифів на водопостачання та водовідведення ОКВП «Дніпро-Кіровоград».


 

Представники громадської ради облради Кіровоградщини, громадські активісти, депутати з Кропивницького та Знам`янки, представники облдержадміністрації та профспілок зібрались на дискусію в приміщенні підприємства.

Представники громадської ради вважають підвищення тарифів ОКВП «Дніпро- Кіровоград» економічно необґрунтованими, керівництво ОКВП «Дніпро-Кіровоград» намагалися довести протилежне.

iluk3

«Декілька місяців тому, пан Ілик переконував, що ціна 23 гривні економічно обґрунтована. На засідання обласної громадської ради ми відхилили їх пропозицію підняти тариф до 35 гривень за один кубічний метр надання водопостачання та водовідведення. Ми вважаємо, на сьогодні немає економічних підстав для такого значного підвищення ціни на воду. Це може викликати соціальний бунт та несплату за воду»,- вважає заступник голови Громадської ради Микола Гречуха.

Наталя Тишкевич, депутат Знам`янської міської ради передала звернення від депутатів, які підозрюють, що підприємство хоче покрити власний кредит за рахунок споживачів. Вона вважає, що слід провести аудит фінансової діяльності ОКВП «Дніпро-Кіровоград» за 2016-2018 роки.

Гендиректор ОКВП “Дніпро-Кіровоград” Роман Ілик пояснив, що у 2014 році обласна рада прийняла рішення і ОКВП Дніпро-Кіровоград отримало дозвіл на отримання кредиту від світового банку в розмірі 44 мільйони доларів.

«Держава не виділяє протягом останніх років грошей на оновлення будь-яких засобів. Завдяки кредитуванню ми оновили частину техніки, купили лабораторне обладнання, провели реконструкцію дюкерних переходів та водогонів. Погашення кредиту не закладено до тарифу»

iluk

Обговорення тривало протягом чотирьох годин.

Ілик повідомив , що процедура проведення відкритих обговорень не порушена. Обговорення проводяться відповідно до вимог національної комісії. Представники громадської ради запевнили, що і далі порушувати питання про тарифи на воду та водовідведення у Кіровоградській області.

Нагадаємо, водопостачання та водовідведення на 2019 рік планують підвищити до 34 грн з копійками. Наразі тариф діє на рівні 23 гривень. Також громадські активісти вважають, що процедура обговорення серед населення підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення в області до 34 гривень у 2019 році відбулася з порушеннями.

 

Останні новини по темі
Жителі Олександрії безкоштовно отримали 800 саджанців дерев (ФОТО)
derev
metal
Кропивницька «Зірка» поступилась «Металісту 1925» (ФОТО)
Читайте також

Попельнастівська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Андрія Пасічника....

16:36, 19 Липня, 2024

В Україні, і зокрема у Кропивницькому, у рамках масштабної спецоперації правоохоронці провели 70 обшуків та оголосили 30 підозр службовцям структур, підпорядкованих Міноборони. ...

15:18, 19 Липня, 2024

Верховна Рада України у першому читанні ухвалила законопроєкт №11340, згідно з яким підозрювані й обвинувачені у корупційних злочинах зможуть не нести кримінальної відповідально...

15:17, 19 Липня, 2024