На Кіровоградщині знову вилучили фальсифіковане масло

16:17, 22 Жовтня, 2018

На Кіровоградщині виявлене фальсифіковане масло ТОВ «Молочний комбінат Соколоський».

До Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надійшло звернення від споживачки, яка в магазині придбала масло солодковершкове з вмістом жиру 73%, але вдома засумнівалася в його походженні.

Як повідомляє Держспоживслужба області, на упаковці виробником вказано ТОВ «Молочний комбінат Соколоський» (орфографія збережена), потужність розташована в с.Соколівське Кіровоградського району.

Під час вивчення документів та баз даних суб’єктів господарювання встановлено, що за юридичною адресою, вказаною на упаковці (м. Кропивницький, проспект Промисловий, 19) було зареєстроване підприємство, яке з 09.01.2018 року припинило свою діяльність.

Соколівська сільська рада повідомила, що цей суб’єкт господарювання вже декілька років не здійснює діяльності.

Держпродспоживслужби в області направила виявлену інформацію до Головного управління Національної поліції області для вжиття заходів щодо встановлення походження продукту, його постачальників та осіб, причетних до можливої його фальсифікації.

На підставі вищевикладеного є всі підстави для висновку про фальсифікацію продукту.
Держпродспоживслужба області наголошує: ТОВ «Молочний комбінат Соколоський» не зареєстроване, а ТОВ «Молочний комбінат «Соколівський» припинило свою діяльність. Тож від придбання масла неіснуючих виробників слід утриматися.

У разі виникнення підозри на фальсифікацію продукції можете направити звернення до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області (поштова адреса: 25006, м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84 або e-mail: gudpss@kr.consumer.gov.ua

 

Останні новини по темі
У Маловисківській ОТГ відкрили два спортивних майданчики (ФОТО)
mai4
Рятувальники запрошують підприємців Кіровоградщини на круглий стіл з пожежної безпеки
Читайте також

Сьогодні, 22 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:19, 22 Липня, 2024

У  Кропивницькому протягом восьми днів, з  24 липня до 31 липня, частково обмежать рух транспорту по вулиці Київській....

16:56, 22 Липня, 2024

У Мінрегіоні, у рамках впровадження нової схеми теплопостачання, підтримали будівництво комбінованої ТЕЦ у Кропивницькому....

16:53, 22 Липня, 2024