П’ять ОТГ Кіровоградщини отримають грант на покращення адміністративних послуг

11:16, 23 Жовтня, 2018

Соколівська та Світловодська ОТГ у рамках проекту Програми U-LEAD модернізують адміністративні послуги в своїх громадах.


Як повідомляє Центр розвитку місцевого самоврядування, для працівників ЦНАПів проведуть навчання у п’яти різних напрямках надання послуг населенню. Також за кошти «U – LEAD з Європою» будуть придбані меблі, комп’ютерна техніка, виготовлено інформаційні таблички та встановлено спеціалізоване програмне забезпечення, яке сприятиме інтеграції різних напрямків адміністративних послуг.

В рамках 2-го раунду відібрано ще три громади Кіровоградщини – Тишківська, Бобринецька та Помічнянська, які наразі тісно співпрацюють з експертами і визначаються із обсягами та напрямками допомоги, що буде надана Програмою.

Довідка: Програма U-LEAD являє собою спеціальний комплекс заходів, що реалізується низкою донорів, зокрема Європейським Союзом та його країнами членами – Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Головною метою програми є сприяння створенню прозорої і підзвітної багаторівневої системи державного управління, здатної реагувати на потреби населення. Програма U-LEAD з Європою, що впроваджується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ), покликана підтримати примноження успіхів реформи та практики місцевого й регіонального розвитку, а також розвинути спроможності державних органів.

Останні новини по темі
Право оренди на землю на Кіровоградщині продали на електронних торгах
6 copy
У Кропивницькому рекламу наркотиків замінили на заклик кохати (ФОТО)
Читайте також

Військовозобов’язані зможуть оновити свої дані у ЦНАПі «Прозорий офіс» і цієї суботи, 13 липня, з 8:00 до 16:00....

13:50, 12 Липня, 2024

На Кіровоградщині від початку 2024 року низка медзакладів отримали від МОЗ компʼютерні томографи, рентгенівські системи та ангіограф....

13:01, 12 Липня, 2024

Під час постійних відключень електрики може виникати проблема із безготівковим розрахунком. Розповідаємо, які альтернативи для прийняття безготівкових платежів діють, коли звичн...

12:41, 12 Липня, 2024