Справу екс-судді з Кіровоградщини розгляне Смілянський міськрайонний суд (ФОТО)

14:27, 24 Жовтня, 2018

Смілянський міськрайонний суд Черкаської області взяв до розгляду кримінальне провадження за обвинуваченням судді Олега Бевза в прийнятті завідомо неправосудного рішення.

Сторона обвинувачення по справі – прокуратура Черкаської області, потерпілий – Олексій Цокалов, фермер з Бобринецького району Кіровоградської області, активіст Євромайдану та Автомайдану, громадський діяч.

Засідання відбулось вчора, 23 жовтня, за головуванням судді Ольги Опалинської після двогодинної затримки. Заслухавши всі сторони по справі, головуюча призначила справу до розгляду Смілянським міськрайонним судом Черкаської області.

opo1

Нагадаємо, суддя Бевз визнав фермера Олексія Цокалова, який був учасником Революції Гідності, винним у здійсненні адмінпорушення, мовляв він не зупинився на вимогу працівника ДАІ під час акції Автомайдану 29 грудня 2013 року в районі Межигір`я. Відповідний протокол на 20 км дороги Київ-Овруч в с. Нові Петрівці склав інспектор ДАІ Міялій О.Ю.

Пізніше суд вищої інстанції це рішення скасував.

opo2opo3

Згідно обвинувачення, суддя Бевза, розраховуючи на преференції від тодішньої влади, проголосив завідомо неправосудну постанову. Бевз по сьогодні своєї вини не визнав.

Справа розглядається вже чотири роки, за цей час Олег Бевз пішов у відставку. Раніше справу слухали в Кам`янському районному суді Черкаської області, проте там вже не залишилось суддів, які можуть слухати цю справу.

 

Останні новини по темі
Українців навчатимуть обирати політиків та протистояти маніпуляціям
asset v1 PrometheusELECTIONS1012018 T3typeassetblockcandidate 01 edx
Pensioners
У Кропивницькому розкажуть про пенсійне забезпечення
Читайте також

Сьогодні, 22 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:19, 22 Липня, 2024

У  Кропивницькому протягом восьми днів, з  24 липня до 31 липня, частково обмежать рух транспорту по вулиці Київській....

16:56, 22 Липня, 2024

У Мінрегіоні, у рамках впровадження нової схеми теплопостачання, підтримали будівництво комбінованої ТЕЦ у Кропивницькому....

16:53, 22 Липня, 2024