Досвід Швейцарії: вирішити проблему паркування в Кропивницькому можуть підземним паркінгом

14:14, 25 Жовтня, 2018

 

Кропивницький може перейняти досвід Цюриха, де перевагу надають підземним паркінгам.

 

Ідею підземного паркінгу для вирішення проблем паркування в місті озвучили сьогодні під час шостої Української Академії інтегрованого розвитку міст, яка стартувала в обласному центрі сьогодні й триватиме протягом двох днів, 25-26 жовтня.

– Автомобілістів відправляємо під землю, а для пішоходів навпаки облаштовуємо наземні переходи, – розповів представник стратегії мобільності Цюриха Сільван Ніґґ.

Доповідач також відзначив, що в такий спосіб вдалося розвантажити від хаотичного паркування автомобілів, зокрема, центральну частину Цюриха.

Відзначимо, що в рамках академії інтегрованого розвитку міст відбуватиметься обмін досвідом доповідачів України, Німеччини та Швейцарії з успішними прикладами якісних змін, які стали можливими завдяки розробці планів сталої мобільності.

Приклади та ідеї, озвучені під час академії, в результаті учасники заходу, зокрема, представники міських влад зможуть переймати і реалізовувати в своїх громадах.

Нагадаємо, вулицю Чорновола в Кропивницькому планують розвантажити від припаркованих автомобілі, що ускладнюють рух вулицею громадського транспорту.

 

Останні новини по темі
В міськраді Кропивницького пояснили, чому зросла ціна на тепло
tero
Наступного тижня апеляційний суд розгляне скаргу ймовірного бойовика «ДНР» (ФОТО)
Читайте також

В цьому році Україна втретє відзначатиме День Української Державності. Це свято покликане нагадувати, що наша країна має багатовікову історію державотворення. ...

14:57, 15 Липня, 2024

У місцевих чатах та групах у соціальних мережах поширили повідомлення про начебто виплати по 9500 гривень від Польщі для кожного українця. Повідомлення містить шахрайське посила...

14:52, 15 Липня, 2024

На Кіровоградщині директору фірми-підрядника оголосили підозру у заволодінні державними грошима. Цей підрядник виконував капітальний ремонт лікарняної їдальні у Знам’янці....

14:35, 15 Липня, 2024