Кіровоградська філія Суспільного звернулася за підтримкою до Громадської ради

19:32, 25 Жовтня, 2018

Регіональна філія Суспільного мовника зернулася за підтримкою до Громадської ради при облдержадміністрації, аби отримати обіцяне фінансування на 2019-й рік в понад 1 млрд 800 млн грн.

– Ситуація критична. В проекті на 2019 рік передбачено значно менше, ніж потребує суспільний мовник. Ми насправді виживаємо і отримаємо лише захищенні статті, тобто зарплату, – розповіла присутнім продюсерка Кіровоградської філії Олена Кваша. – Ми не маємо ресурсів, щоб закуповувати обладнання, як було обіцяно, а також контент.

Як відзначила пані Кваша, така ситуація у всіх регіональних філіях Суспільного по країні.

Крім того, Олена Кваша нагадала, що Суспільне телебачення – це майданчик, де громадські активісти також мають можливість висловлювати свої думки та позиції.

Менеджерка філії Суспільного Олена Роміцина відзначила, що канал має 50% недофінансування.

– Ми виживаємо, не зважаючи ні на що, аби нашим глядачам показувати правдиві, незангажовані новини, – відзначила менеджерка філії Суспільного Олена Роміцина.

За словами представниці філії Суспільного мовника, кошти нібито хочуть відірвати від Суспільного і перенаправити на інші проекти.

– Щоб був розвиток, то потрібен 1 млрд 800 млн, – каже менеджерка Суспільного. –
Якщо депутати не підтримають цього, то ми продовжимо працювати, але реформа буде призупинена.

Наразі на підтримку мовника стартував флешмоб #япідтримуюсуспільне.

В результаті представники Громадської ради підтримали пропозицію про дофінансування Суспільного. Відповідні звернення будуть направлені до Верховної Ради, Кабміну, а також до нардепів.

Нагадаємо, що Верховна Рада прийняла у першому читанні проект бюджету на 2019 рік. Згідно з цим проектом, парламент проголосував за зменшення бюджету для НСТУ на 2019 рік на 45% (буде 1 млрд грн) у порівнянні з попередньо обіцяним законодавчо 1 млрд 816 млн 933 тис. грн.

Останні новини по темі
Кіровоградщина: з бюджету виділять 400 тисяч гривень для підприємства по виготовленню напівфабрикатів
fabr
чутянка
1500 кілограмів підробного масла вилучили з обігу на Кіровоградщині
Читайте також

Полеглому захиснику з Кіровоградщини Євгенію Гончаренку просять надати звання Героя посмертно – відповідну петицію опублікували на офіційному сайті Президента України....

14:16, 13 Липня, 2024

Переможцем конкурсу на посаду очільника Кіровоградської обласної дитячої лікарні став її чинний керівник Василь Хорощак. ...

13:03, 13 Липня, 2024

Учора, 12 липня, у Кропивницькому на перехресті вулиць Вокзальної та Івана Олінського сталася потрійна ДТП, в результаті якої одна з автівок перекинулася. ...

09:21, 13 Липня, 2024