У Кропивницькому громадськість виступила проти монетизації пільг на проїзд (ФОТО)

09:36, 26 Жовтня, 2018

Громадська рада Кіровоградської обласної державної адміністрації звернеться до облради проти введення монетизації пільг на проїзд в регіоні.

Таке рішення було прийнято вчора, 25 жовтня, під час розгляду питання про стан обслуговування пасажирів громадського транспорту.

Як розповів заступник директора департаменту інфраструктури та промисловості Кіровоградської облдержадміністрації – начальник управління транспорту та зв’язку Володимир Дмитренко, 14 березня Кабміном була прийнята постанова про порядок надання пільг у готівковій формі.

– Такий порядок визначає 10 категорій пільговиків, які мають право на проїзд в громадському транспорті міського, приміського та міжміського сполучення, яким може бути встановлена готівкова форма надання пільг, – каже Володимир Дмитренко.

Так, згідно з визначеною процедурою Кабміну, якою передбачено 30 поїздок, на Кіровоградщині обласною радою було затверджено розмір пільг – 97, 50 грн. Це такий мінімальний розмір по області. Натомість органи місцевого самоврядування можуть самостійно встановлювати розмір відшкодування пільг на проїзд та навіть кількість поїздок. Принаймні, у постанові Кабміну є відповідна рекомендація.

Однак такою рекомендацією, за словами пана Дмитренка, наразі в області скористалася лише Соколівська ОТГ. Вона єдина в області ввела готівкову форму розрахунку.

– На решті територій області поки як діяла, так і діє безготівкова форма, – відзначив Володимир Васильович.

Міська рада Кропивницького, за словами пана Дмитренка, також відмовилася від введення монетизації пільг на проїзд.

Нагадаємо, у Кропивницькому на монетизацію пільгових проїздів в громадському транспорті необхідні майже 100 мільйонів.

 

Останні новини по темі
Вечірки, майстер-класи та зумба: як у Кропивницькому святкуватимуть Хелловін
hellovin
fabr
Кіровоградщина: з бюджету виділять 400 тисяч гривень для підприємства по виготовленню напівфабрикатів
Читайте також

Сьогодні, 22 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:19, 22 Липня, 2024

У  Кропивницькому протягом восьми днів, з  24 липня до 31 липня, частково обмежать рух транспорту по вулиці Київській....

16:56, 22 Липня, 2024

У Мінрегіоні, у рамках впровадження нової схеми теплопостачання, підтримали будівництво комбінованої ТЕЦ у Кропивницькому....

16:53, 22 Липня, 2024