Водоканал в Олександрії можуть повернути в комунальну власність

12:26, 26 Жовтня, 2018

Повернути міський водоканал у комунальну власність Олександрії можуть через політику ОКВП “Дніпро-Кіровоград” з підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення та відсутність модернізації підприємства.

 

Про це сьогодні під час прес-конференції, присвяченій встановленню нових тарифів у 2019-му році на воду “Дніпро-Кіровоград” в розмірі 35 грн за кубометр розповів помічник депутата Олександрійської міськради Андрій Пилипенко.

– Люди в Олександрії не бачать покращення якості водопостачання в місті, не зважаючи на європейський кредит, який, крім того, входить в підвищення тарифу, – відзначив Андрій Пилипенко.

За його словами, через відсутність модернізації міського водоканалу, підвищення тарифу на воду тощо Олександрійський водоканал можуть повернути в комунальну власність. Принаймні, про це вже говорять місцеві депутати.

– Чітко бачитимемо, як вирішувати питання на місці, зокрема, контролюватимемо тарифи, – каже Андрій Пилипенко.

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому планують відкрити хірургічне відділення та спортивний басейн
raik
shantazh v rf
У Кропивницькому чоловік вкрав сервер і вимагав гроші з колишнього роботодавця
Читайте також

Сьогодні, 22 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:19, 22 Липня, 2024

У  Кропивницькому протягом восьми днів, з  24 липня до 31 липня, частково обмежать рух транспорту по вулиці Київській....

16:56, 22 Липня, 2024

У Мінрегіоні, у рамках впровадження нової схеми теплопостачання, підтримали будівництво комбінованої ТЕЦ у Кропивницькому....

16:53, 22 Липня, 2024